Electrolux EGC3322NVK Black Vstavaný plynový spotrebič s 2 zónami
Kód: AGDELCPGZ0158Podrobný popis
Electrolux EGC3322NVK Black Vstavaný plynový spotrebič s 2 zónami| Šírka | 290 mm |
| Hĺbka | 520 mm |
| Výška | 41 mm |
| Instalačná výška oddielu | 4,1 cm |
| Instalačná hĺbka oddielu | 49 cm |
| Instalačná šírka oddielu | 27 cm |
| Dĺžka šnúry | 1,1 m |
| Príkon (plyn) | 3900 W |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Typ horného povrchu | Sklokeramická |
| Typ varnej zóny 1 | Veľký |
| Počet varných zón | 2 zone(s) |
| Umiestnenie spotrebiča | Vstavaný |
| Tvar varnej zóny 2 | Kolo |
| Farba | Čierna |
| Výkon varnej zóny 2 | 1000 W |
| Zdroj napájania varnej zóny 1 | Plyn |
| Priemer varnej zóny 1 | 100 mm |
| Typ varnej zóny 2 | Slabý var |
| Počet plynových varných zón | 2 zone(s) |
| Priemer varnej zóny 2 | 54 mm |
| Zdroj napájania horáka/varnej zóny 2 | Plyn |
| Umiestnenie varnej zóny 2 | Predný uprostred |
| Typ varnej dosky | Plynový |
| Výkon varnej zóny 1 | 2900 W |
| Tvar varnej zóny 1 | Kolo |
| Umiestnenie varnej zóny 1 | Zadný uprostred |
| Vstavaný displej | Nie |
| Systém ovládania | Otočné |
| Umiestnenie ovládania | Horné predné |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Elektronické zapaľovanie | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Built-in hot plates |
|---|---|
| EAN: | 7332543475988 |
| Šírka: | 290 mm |
| Hĺbka: | 520 mm |
| Výška: | 41 mm |
| Instalačná výška oddielu: | 4,1 cm |
| Instalačná hĺbka oddielu: | 49 cm |
| Instalačná šírka oddielu: | 27 cm |
| Dĺžka šnúry: | 1,1 m |
| Príkon (plyn): | 3900 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 - 60 Hz |
| Typ horného povrchu: | Sklokeramická |
| Typ varnej zóny 1: | Veľký |
| Počet varných zón: | 2 zone(s) |
| Umiestnenie spotrebiča: | Vstavaný |
| Tvar varnej zóny 2: | Kolo |
| Farba: | Čierna |
| Výkon varnej zóny 2: | 1000 W |
| Zdroj napájania varnej zóny 1: | Plyn |
| Priemer varnej zóny 1: | 100 mm |
| Typ varnej zóny 2: | Slabý var |
| Počet plynových varných zón: | 2 zone(s) |
| Priemer varnej zóny 2: | 54 mm |
| Zdroj napájania horáka/varnej zóny 2: | Plyn |
| Umiestnenie varnej zóny 2: | Predný uprostred |
| Typ varnej dosky: | Plynový |
| Výkon varnej zóny 1: | 2900 W |
| Tvar varnej zóny 1: | Kolo |
| Umiestnenie varnej zóny 1: | Zadný uprostred |
| Vstavaný displej: | Nie |
| Systém ovládania: | Otočné |
| Umiestnenie ovládania: | Horné predné |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Elektronické zapaľovanie: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
