Electrolux EHF6343FOK varná doska čierna vstavaná 60 cm sklokeramická 4 zóny
Kód: AGDELCPGZ0130Podrobný popis
Electrolux EHF6343FOK varná doska čierna vstavaná 60 cm sklokeramická 4 zóny| Hĺbka | 520 mm |
| Šírka | 590 mm |
| Výška | 38 mm |
| Dĺžka šnúry | 1,5 m |
| Instalačná šírka oddielu | 56 cm |
| Instalačná hĺbka oddielu | 49 cm |
| Vstupné striedavé napätie | 220-240 V |
| Príkon (elektrický) | 6400 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50-60 Hz |
| Farba | Čierna |
| Tvar varnej zóny 2 | Kolo |
| Typ varnej zóny 4 | Slabý var |
| Výkon varnej zóny 2 | 2300 W |
| Výkon varnej zóny 1 | 1200 W |
| Typ horného povrchu | Sklokeramická |
| Zdroj napájania horáka/varnej zóny 2 | Elektrický |
| Priemer varnej zóny 4 | 145 mm |
| Forma rámčeka | Úkos |
| Šírka platničky | 60 cm |
| Priemer varnej zóny 2 | 210 mm |
| Umiestnenie varnej zóny 1 | Pravá predná |
| Umiestnenie varnej zóny 3 | Pravá zadná |
| Priemer varnej zóny 1 | 145 mm |
| Zdroj napájania varnej zóny 1 | Elektrický |
| Typ varnej zóny 1 | Slabý var |
| Zdroj napájania varnej zóny 4 | Elektrický |
| Typ varnej dosky | Keramický |
| Počet varných zón | 4 zone(s) |
| Výkon varnej zóny 3 | 1700 W |
| Tvar varnej zóny 1 | Kolo |
| Tvar varnej zóny 3 | Kolo |
| Umiestnenie varnej zóny 4 | Ľavá zadná časť |
| Typ varnej zóny 3 | Bežné |
| Tvar varnej zóny 4 | Kolo |
| Zdroj napájania varnej zóny 3 | Elektrický |
| Počet elektrických varných zón | 4 zone(s) |
| Výkon varnej zóny 4 | 1200 W |
| Typ varnej zóny 2 | Veľký |
| Priemer varnej zóny 3 | 180 mm |
| Umiestnenie varnej zóny 2 | Vľavo vpredu |
| Umiestnenie spotrebiča | Vstavaný |
| Umiestnenie ovládania | Horné predné |
| Systém ovládania | Dotyk |
| Časovač | Áno |
| Bzučiak | Áno |
| Detský zámok | Áno |
| Indikátor zvyškového tepla | Áno |
| Jednoduché čistenie | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Built-in hot plates |
|---|---|
| EAN: | 7332543484140 |
| Hĺbka: | 520 mm |
| Šírka: | 590 mm |
| Výška: | 38 mm |
| Dĺžka šnúry: | 1,5 m |
| Instalačná šírka oddielu: | 56 cm |
| Instalačná hĺbka oddielu: | 49 cm |
| Vstupné striedavé napätie: | 220-240 V |
| Príkon (elektrický): | 6400 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50-60 Hz |
| Farba: | Čierna |
| Tvar varnej zóny 2: | Kolo |
| Typ varnej zóny 4: | Slabý var |
| Výkon varnej zóny 2: | 2300 W |
| Výkon varnej zóny 1: | 1200 W |
| Typ horného povrchu: | Sklokeramická |
| Zdroj napájania horáka/varnej zóny 2: | Elektrický |
| Priemer varnej zóny 4: | 145 mm |
| Forma rámčeka: | Úkos |
| Šírka platničky: | 60 cm |
| Priemer varnej zóny 2: | 210 mm |
| Umiestnenie varnej zóny 1: | Pravá predná |
| Umiestnenie varnej zóny 3: | Pravá zadná |
| Priemer varnej zóny 1: | 145 mm |
| Zdroj napájania varnej zóny 1: | Elektrický |
| Typ varnej zóny 1: | Slabý var |
| Zdroj napájania varnej zóny 4: | Elektrický |
| Typ varnej dosky: | Keramický |
| Počet varných zón: | 4 zone(s) |
| Výkon varnej zóny 3: | 1700 W |
| Tvar varnej zóny 1: | Kolo |
| Tvar varnej zóny 3: | Kolo |
| Umiestnenie varnej zóny 4: | Ľavá zadná časť |
| Typ varnej zóny 3: | Bežné |
| Tvar varnej zóny 4: | Kolo |
| Zdroj napájania varnej zóny 3: | Elektrický |
| Počet elektrických varných zón: | 4 zone(s) |
| Výkon varnej zóny 4: | 1200 W |
| Typ varnej zóny 2: | Veľký |
| Priemer varnej zóny 3: | 180 mm |
| Umiestnenie varnej zóny 2: | Vľavo vpredu |
| Umiestnenie spotrebiča: | Vstavaný |
| Umiestnenie ovládania: | Horné predné |
| Systém ovládania: | Dotyk |
| Časovač: | Áno |
| Bzučiak: | Áno |
| Detský zámok: | Áno |
| Indikátor zvyškového tepla: | Áno |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
