Electrolux EIV83443CT Čierna Vstavaný 78 cm Indukčná varná doska so zónami 4 zone(s)
Kód: AGDELCPGZ0243Podrobný popis
Electrolux EIV83443CT Čierna Vstavaný 78 cm Indukčná varná doska so zónami 4 zone(s)| Funkcia Boost | Áno |
| funkcia Hob²Hood | Áno |
| Premostenie | Áno |
| Hmotnosť | 11,6 kg |
| Instalačná šírka oddielu | 75 cm |
| Hĺbka | 520 mm |
| Šírka | 780 mm |
| Príkon (elektrický) | 7200 W |
| Farba | Čierna |
| Umiestnenie spotrebiča | Vstavaný |
| Priemer varnej zóny 4 | 240 mm |
| Zvýšenie výkonu varnej zóny 3 | 2500 W |
| Umiestnenie varnej zóny 4 | Pravá zadná |
| Výkon varnej zóny 3 | 1400 W |
| Priemer varnej zóny 3 | 145 mm |
| Počet elektrických varných zón | 4 zone(s) |
| Výkon varnej zóny 4 | 2300 W |
| Umiestnenie varnej zóny 1 | Ľavá zadná časť |
| Priemer varnej zóny 1 | 210 mm |
| Flexibilná varná zóna | Áno |
| Zvýšenie výkonu varnej zóny 1 | 3200 W |
| Zvýšenie výkonu varnej zóny 2 | 3200 W |
| Zdroj napájania varnej zóny 3 | Elektrický |
| Priemer varnej zóny 2 | 210 mm |
| Výkon varnej zóny 1 | 2300 W |
| Typ varnej zóny 4 | Extra veľké |
| Počet varných zón | 4 zone(s) |
| Šírka platničky | 78 cm |
| Typ varnej zóny 2 | Veľký |
| Umiestnenie varnej zóny 3 | Uprostred vpredu |
| Zdroj napájania horáka/varnej zóny 2 | Elektrický |
| Zdroj napájania varnej zóny 1 | Elektrický |
| Zvýšenie výkonu varnej zóny 4 | 3600 W |
| Typ varnej zóny 1 | Veľký |
| Výkon varnej zóny 2 | 2300 W |
| Zdroj napájania varnej zóny 4 | Elektrický |
| Typ horného povrchu | Sklokeramická |
| Typ varnej dosky | Indukčná varná doska so zónami |
| Umiestnenie varnej zóny 2 | Vľavo vpredu |
| Hĺbka balenia | 600 mm |
| Výška balenia | 118 mm |
| Šírka balenia | 868 mm |
| Systém ovládania | Dotyk |
| Časovač | Áno |
| Detský zámok | Áno |
| Indikátor zvyškového tepla | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Built-in hot plates |
|---|---|
| EAN: | 7333394124339 |
| Funkcia Boost: | Áno |
| funkcia Hob²Hood: | Áno |
| Premostenie: | Áno |
| Hmotnosť: | 11,6 kg |
| Instalačná šírka oddielu: | 75 cm |
| Hĺbka: | 520 mm |
| Šírka: | 780 mm |
| Príkon (elektrický): | 7200 W |
| Farba: | Čierna |
| Umiestnenie spotrebiča: | Vstavaný |
| Priemer varnej zóny 4: | 240 mm |
| Zvýšenie výkonu varnej zóny 3: | 2500 W |
| Umiestnenie varnej zóny 4: | Pravá zadná |
| Výkon varnej zóny 3: | 1400 W |
| Priemer varnej zóny 3: | 145 mm |
| Počet elektrických varných zón: | 4 zone(s) |
| Výkon varnej zóny 4: | 2300 W |
| Umiestnenie varnej zóny 1: | Ľavá zadná časť |
| Priemer varnej zóny 1: | 210 mm |
| Flexibilná varná zóna: | Áno |
| Zvýšenie výkonu varnej zóny 1: | 3200 W |
| Zvýšenie výkonu varnej zóny 2: | 3200 W |
| Zdroj napájania varnej zóny 3: | Elektrický |
| Priemer varnej zóny 2: | 210 mm |
| Výkon varnej zóny 1: | 2300 W |
| Typ varnej zóny 4: | Extra veľké |
| Počet varných zón: | 4 zone(s) |
| Šírka platničky: | 78 cm |
| Typ varnej zóny 2: | Veľký |
| Umiestnenie varnej zóny 3: | Uprostred vpredu |
| Zdroj napájania horáka/varnej zóny 2: | Elektrický |
| Zdroj napájania varnej zóny 1: | Elektrický |
| Zvýšenie výkonu varnej zóny 4: | 3600 W |
| Typ varnej zóny 1: | Veľký |
| Výkon varnej zóny 2: | 2300 W |
| Zdroj napájania varnej zóny 4: | Elektrický |
| Typ horného povrchu: | Sklokeramická |
| Typ varnej dosky: | Indukčná varná doska so zónami |
| Umiestnenie varnej zóny 2: | Vľavo vpredu |
| Hĺbka balenia: | 600 mm |
| Výška balenia: | 118 mm |
| Šírka balenia: | 868 mm |
| Systém ovládania: | Dotyk |
| Časovač: | Áno |
| Detský zámok: | Áno |
| Indikátor zvyškového tepla: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
