Indukčná varná doska MPM-30-IM-12/N, čierna, šírka 30 cm
Kód: AGDMPMPGZ0042Podrobný popis
Indukčná varná doska MPM-30-IM-12/N, čierna, šírka 30 cm| Počet úrovní výkonu | 9 |
| Detekcia panvice | Áno |
| Automatické nastavenie veľkosti panvice | Áno |
| Funkcia Boost | Áno |
| Zabezpečenie proti prehriatiu | Áno |
| Instalačná výška oddielu | 6 cm |
| Hmotnosť | 4,32 kg |
| Šírka | 290 mm |
| Instalačná hĺbka oddielu | 49,5 cm |
| Hĺbka | 520 mm |
| Instalačná šírka oddielu | 26,5 cm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Príkon (elektrický) | 3000 W |
| Zdroj napájania horáka/varnej zóny 2 | Elektrický |
| Počet elektrických varných zón | 2 zone(s) |
| Tvar varnej zóny 2 | Kolo |
| Typ povrchu | Lesk |
| Typ varnej zóny 1 | Veľký |
| Typ varnej dosky | Indukčná varná doska so zónami |
| Výkon varnej zóny 2 | 1600 W |
| Zvýšenie výkonu varnej zóny 1 | 2200 W |
| Typ varnej zóny 2 | Stredná |
| Typ horného povrchu | Sklokeramická |
| Počet varných zón | 2 zone(s) |
| Šírka platničky | 29 cm |
| Základný materiál | Sklo |
| Farba ovládacieho panela | Čierna |
| Umiestnenie spotrebiča | Vstavaný |
| Farba | Čierna |
| Zdroj napájania varnej zóny 1 | Elektrický |
| Výkon varnej zóny 1 | 1800 W |
| Tvar varnej zóny 1 | Kolo |
| Šírka balenia | 345 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 6,7 kg |
| Hĺbka balenia | 520 mm |
| Výška balenia | 62 mm |
| Typ časovača | Digitálny |
| Časovač | Áno |
| Detský zámok | Áno |
| Umiestnenie ovládania | Predné |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Systém ovládania | Dotyk |
| Dĺžka časovača | 99 min |
| Vstavaná kapucňa | Nie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Built-in hot plates |
|---|---|
| EAN: | 5903151089946 |
| Počet úrovní výkonu: | 9 |
| Detekcia panvice: | Áno |
| Automatické nastavenie veľkosti panvice: | Áno |
| Funkcia Boost: | Áno |
| Zabezpečenie proti prehriatiu: | Áno |
| Instalačná výška oddielu: | 6 cm |
| Hmotnosť: | 4,32 kg |
| Šírka: | 290 mm |
| Instalačná hĺbka oddielu: | 49,5 cm |
| Hĺbka: | 520 mm |
| Instalačná šírka oddielu: | 26,5 cm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Príkon (elektrický): | 3000 W |
| Zdroj napájania horáka/varnej zóny 2: | Elektrický |
| Počet elektrických varných zón: | 2 zone(s) |
| Tvar varnej zóny 2: | Kolo |
| Typ povrchu: | Lesk |
| Typ varnej zóny 1: | Veľký |
| Typ varnej dosky: | Indukčná varná doska so zónami |
| Výkon varnej zóny 2: | 1600 W |
| Zvýšenie výkonu varnej zóny 1: | 2200 W |
| Typ varnej zóny 2: | Stredná |
| Typ horného povrchu: | Sklokeramická |
| Počet varných zón: | 2 zone(s) |
| Šírka platničky: | 29 cm |
| Základný materiál: | Sklo |
| Farba ovládacieho panela: | Čierna |
| Umiestnenie spotrebiča: | Vstavaný |
| Farba: | Čierna |
| Zdroj napájania varnej zóny 1: | Elektrický |
| Výkon varnej zóny 1: | 1800 W |
| Tvar varnej zóny 1: | Kolo |
| Šírka balenia: | 345 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 6,7 kg |
| Hĺbka balenia: | 520 mm |
| Výška balenia: | 62 mm |
| Typ časovača: | Digitálny |
| Časovač: | Áno |
| Detský zámok: | Áno |
| Umiestnenie ovládania: | Predné |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Systém ovládania: | Dotyk |
| Dĺžka časovača: | 99 min |
| Vstavaná kapucňa: | Nie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
