Bosch Serie 8 BFL7221B1 mikrovlnná rúra Vstavaný Sólo mikrovlnná rúra 21 L 900 W Čierna
Kód: AGDBOSKMZ0047Podrobný popis
Bosch Serie 8 BFL7221B1 mikrovlnná rúra Vstavaný Sólo mikrovlnná rúra 21 L 900 W Čierna| Mikrovlnný výkon | 900 W |
| Typ produktu | Sólo mikrovlnná rúra |
| Umiestnenie spotrebiča | Vstavaný |
| Typ hodín | Elektronický |
| Farba | Čierna |
| Vnútorné osvetlenie | Áno |
| Technológia prevodníka | Áno |
| Uchytenie dverí | Ľavý |
| Otváranie dverí | Bočné otváranie |
| Dĺžka šnúry | 1,75 m |
| Typ displeja | TFT |
| Vnútorná kapacita | 21 L |
| Integrované hodiny | Áno |
| Počet úrovní výkonu | 5 |
| Vstavaný displej | Áno |
| Systém ovládania | Dotyk |
| Šírka | 382 mm |
| Instalačná hĺbka oddielu | 30 cm |
| Hĺbka | 594 mm |
| Instalačná šírka oddielu | 56 cm |
| Výška | 318 mm |
| Instalačná výška oddielu | 36,2 cm |
| Hmotnosť | 16,9 kg |
| Typ konektora | Typ F |
| Celková spotreba | 1220 W |
| Vstupné striedavé napätie | 220-240 V |
| Typ žiarovky | LED |
| Gril | Nie |
| Varenie v pare | Nie |
| Počet rozmrazovacích programov | 3 |
| Počet varných programov | 4 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Built-in microwaves |
|---|---|
| EAN: | 4242005319985 |
| Mikrovlnný výkon: | 900 W |
| Typ produktu: | Sólo mikrovlnná rúra |
| Umiestnenie spotrebiča: | Vstavaný |
| Typ hodín: | Elektronický |
| Farba: | Čierna |
| Vnútorné osvetlenie: | Áno |
| Technológia prevodníka: | Áno |
| Uchytenie dverí: | Ľavý |
| Otváranie dverí: | Bočné otváranie |
| Dĺžka šnúry: | 1,75 m |
| Typ displeja: | TFT |
| Vnútorná kapacita: | 21 L |
| Integrované hodiny: | Áno |
| Počet úrovní výkonu: | 5 |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Systém ovládania: | Dotyk |
| Šírka: | 382 mm |
| Instalačná hĺbka oddielu: | 30 cm |
| Hĺbka: | 594 mm |
| Instalačná šírka oddielu: | 56 cm |
| Výška: | 318 mm |
| Instalačná výška oddielu: | 36,2 cm |
| Hmotnosť: | 16,9 kg |
| Typ konektora: | Typ F |
| Celková spotreba: | 1220 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 220-240 V |
| Typ žiarovky: | LED |
| Gril: | Nie |
| Varenie v pare: | Nie |
| Počet rozmrazovacích programov: | 3 |
| Počet varných programov: | 4 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
