Bosch Serie 8 BFL7221W1 mikrovlnná rúra Biela Sólo mikrovlnná rúra Vstavaný 21 L 900 W
Kód: AGDBOSKMZ0055Podrobný popis
Bosch Serie 8 BFL7221W1 mikrovlnná rúra Biela Sólo mikrovlnná rúra Vstavaný 21 L 900 W| Typ displeja | TFT |
| Farba dverí | Biela |
| Farba | Biela |
| Počet úrovní výkonu | 5 |
| Vnútorné osvetlenie | Áno |
| Uchytenie dverí | Ľavý |
| Integrované hodiny | Áno |
| Vstavaný displej | Áno |
| Umiestnenie spotrebiča | Vstavaný |
| Materiál interiéru | Nerezová oceľ |
| Systém ovládania | Dotyk |
| Typ hodín | Elektronický |
| Typ produktu | Sólo mikrovlnná rúra |
| Mikrovlnný výkon | 900 W |
| Dĺžka šnúry | 1,75 m |
| Technológia prevodníka | Áno |
| Vnútorná kapacita | 21 L |
| Otváranie dverí | Bočné otváranie |
| Šírka | 594 mm |
| Vnútorné rozmery (š x h x v) | 350 x 270 x 230 mm |
| Hĺbka | 318 mm |
| Výška | 382 mm |
| Hmotnosť | 17 kg |
| Instalačná výška oddielu | 38,2 cm |
| Inštalačná výška (min) | 36,2 cm |
| Inštalačná výška (max) | 38,2 cm |
| Instalačná šírka oddielu | 56,8 cm |
| Instalačná hĺbka oddielu | 56 cm |
| Celková spotreba | 1220 W |
| Prúd | 10 A |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50-60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie | 220-240 V |
| Hmotnosť vrátane balenia | 18,9 kg |
| Počet rozmrazovacích programov | 3 |
| Funkcia automatického varenia | Áno |
| Rozmrazovanie | Áno |
| Počet automatických programov | 7 |
| Počet varných programov | 4 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Built-in microwaves |
|---|---|
| EAN: | 4242005319978 |
| Typ displeja: | TFT |
| Farba dverí: | Biela |
| Farba: | Biela |
| Počet úrovní výkonu: | 5 |
| Vnútorné osvetlenie: | Áno |
| Uchytenie dverí: | Ľavý |
| Integrované hodiny: | Áno |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Umiestnenie spotrebiča: | Vstavaný |
| Materiál interiéru: | Nerezová oceľ |
| Systém ovládania: | Dotyk |
| Typ hodín: | Elektronický |
| Typ produktu: | Sólo mikrovlnná rúra |
| Mikrovlnný výkon: | 900 W |
| Dĺžka šnúry: | 1,75 m |
| Technológia prevodníka: | Áno |
| Vnútorná kapacita: | 21 L |
| Otváranie dverí: | Bočné otváranie |
| Šírka: | 594 mm |
| Vnútorné rozmery (š x h x v): | 350 x 270 x 230 mm |
| Hĺbka: | 318 mm |
| Výška: | 382 mm |
| Hmotnosť: | 17 kg |
| Instalačná výška oddielu: | 38,2 cm |
| Inštalačná výška (min): | 36,2 cm |
| Inštalačná výška (max): | 38,2 cm |
| Instalačná šírka oddielu: | 56,8 cm |
| Instalačná hĺbka oddielu: | 56 cm |
| Celková spotreba: | 1220 W |
| Prúd: | 10 A |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50-60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie: | 220-240 V |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 18,9 kg |
| Počet rozmrazovacích programov: | 3 |
| Funkcia automatického varenia: | Áno |
| Rozmrazovanie: | Áno |
| Počet automatických programov: | 7 |
| Počet varných programov: | 4 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
