Samsung Galaxy A16 17 cm (6.7") Hybridné Dual SIM 4G USB Typ-C 4 GB 128 GB 5000 mAh Šedá
Kód: TKOSA1SZA1734Podrobný popis
Samsung Galaxy A16 17 cm (6.7") Hybridné Dual SIM 4G USB Typ-C 4 GB 128 GB 5000 mAh Šedá| Konektor USB | USB Typ-C |
| USB vstup | Áno |
| USB verzia | 2.0 |
| Pripojenie slúchadiel | USB Typ-C |
| Čítačka odtlačkov prstov | Áno |
| Hlasitý odposluch | Áno |
| Videohovory | Áno |
| Vibračné zvonenie | Áno |
| Pribalený AC adaptér | Nie |
| Dodávané káble | USB Typ-C |
| Hĺbka | 7,9 mm |
| Výška | 164,4 mm |
| Šírka | 77,9 mm |
| Hmotnosť | 200 g |
| USB Power Delivery (revízia 2.0) | Áno |
| Požadovaný nabíjací výkon (max) | 25 W |
| Nabíjací port USB Type-C | Áno |
| Požadovaný nabíjací výkon (min) | 10 W |
| Marketingový názov zobrazovacej technológie | Super AMOLED |
| Počet farieb displeja | 16 miliónov farieb |
| Typ panelu | AMOLED |
| Rozlíšenie displeja | 1080 x 2340 px |
| Uhlopriečka displeja | 17 cm (6.7") |
| Počet jadier procesora | 8 |
| Frekvencia procesora | 2 GHz |
| Boost frekvencia procesora | 2,2 GHz |
| Kompatibilné pamäťové karty | Microsd (transflash) |
| Maximálna veľkosť pamäťovej karty | 1,5 TB |
| Užívateľská pamäť | 108,3 GB |
| Kapacita pamäte RAM | 4 GB |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie | 128 GB |
| Číslo clony druhej zadnej kamery | 2,2 |
| Rozlíšenie zadnej kamery | 50 MP |
| Režim spomaleného záberu | Áno |
| Typ prednej kamery | Jeden fotoaparát |
| Rozlíšenie tretej zadnej kamery (číselné) | 2 MP |
| Digitálny zoom | 10x |
| Rozlíšenie videa | 1920 x 1080 px |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 13 MP |
| Rozlíšenie druhej zadnej kamery (číselná hodnota) | 5 MP |
| Typ zadnej kamery | Trojitý fotoaparát |
| Maximálny počet snímok za sekundu | 120 fps |
| Číslo clony predného fotoaparátu | 2 |
| Číslo clony zadnej kamery | 1,8 |
| Blesk zadného fotoaparátu | Áno |
| Číslo clony tretej zadnej kamery | 2,4 |
| Spomalená rýchlosť pohybu | 120fps @HD |
| 3G štandardy | WCDMA, UMTS |
| NFC | Áno |
| 4G štandardy | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Podpora frekvenčného pásma 3G | 850, 2100, 900 MHz |
| Wi-Fi štandardy | 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| Typ SIM karty | NanoSIM |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Funkcie SIM karty | Hybridné Dual SIM |
| Wi-Fi Direct | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Podporované 4G pásma | 850, 700, 900, 2600, 2500 MHz, 2100, 2300, 800, 1800 |
| Generácia mobilnej siete | 4G |
| 5G štandard | Nepodporovaný |
| Farba | Šedá |
| Platforma | Android |
| Kapacita batérie | 5000 mAh |
| Vyberateľná batéria | Nie |
| Podporované zvukové formáty | AMR, OGG, FLAC, OTA, AAC, AWB, MIDI, OGA, XMF, MP3, RTX, MXMF, RTTTL, IMY, WAV, Stredné, 3GA, M4A |
| Podporované video formáty | AV1, 3G2, FLV, MKV, M4V, 3GP, MP4, WEBM |
| Reproduktory | Mono |
| Galileo | Áno |
| GPS | Áno |
| Satelitný systém Quasi-Zenith (QZSS) | Áno |
| BeiDou | Áno |
| GLONASS | Áno |
| Áno | |
| SMS | Áno |
| Magnetický snímač | Áno |
| Senzor priblíženia | Áno |
| Merač zrýchlenia | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia | Áno |
| Upozornenia | Avoid direct contact with liquids or substances if the device is damaged., Do not dispose of the device in the regular waste bin, contact your local electronic waste collection point., Do not expose the device to high temperatures or direct flames. |
| Trieda energetickej účinnosti | B |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IP54 |
| Trieda spoľahlivosti pri opakovanom voľnom páde | B |
| Výdrž batérie v cykloch | 1200 |
| Trieda opraviteľnosti | C |
| Výdrž batérie na jeden cyklus | 2710 min |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Smartphones |
|---|---|
| EAN: | 8806095822846 |
| Konektor USB: | USB Typ-C |
| USB vstup: | Áno |
| USB verzia: | 2.0 |
| Pripojenie slúchadiel: | USB Typ-C |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Áno |
| Hlasitý odposluch: | Áno |
| Videohovory: | Áno |
| Vibračné zvonenie: | Áno |
| Pribalený AC adaptér: | Nie |
| Dodávané káble: | USB Typ-C |
| Hĺbka: | 7,9 mm |
| Výška: | 164,4 mm |
| Šírka: | 77,9 mm |
| Hmotnosť: | 200 g |
| USB Power Delivery (revízia 2.0): | Áno |
| Požadovaný nabíjací výkon (max): | 25 W |
| Nabíjací port USB Type-C: | Áno |
| Požadovaný nabíjací výkon (min): | 10 W |
| Marketingový názov zobrazovacej technológie: | Super AMOLED |
| Počet farieb displeja: | 16 miliónov farieb |
| Typ panelu: | AMOLED |
| Rozlíšenie displeja: | 1080 x 2340 px |
| Uhlopriečka displeja: | 17 cm (6.7") |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Frekvencia procesora: | 2 GHz |
| Boost frekvencia procesora: | 2,2 GHz |
| Kompatibilné pamäťové karty: | Microsd (transflash) |
| Maximálna veľkosť pamäťovej karty: | 1,5 TB |
| Užívateľská pamäť: | 108,3 GB |
| Kapacita pamäte RAM: | 4 GB |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie: | 128 GB |
| Číslo clony druhej zadnej kamery: | 2,2 |
| Rozlíšenie zadnej kamery: | 50 MP |
| Režim spomaleného záberu: | Áno |
| Typ prednej kamery: | Jeden fotoaparát |
| Rozlíšenie tretej zadnej kamery (číselné): | 2 MP |
| Digitálny zoom: | 10x |
| Rozlíšenie videa: | 1920 x 1080 px |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 13 MP |
| Rozlíšenie druhej zadnej kamery (číselná hodnota): | 5 MP |
| Typ zadnej kamery: | Trojitý fotoaparát |
| Maximálny počet snímok za sekundu: | 120 fps |
| Číslo clony predného fotoaparátu: | 2 |
| Číslo clony zadnej kamery: | 1,8 |
| Blesk zadného fotoaparátu: | Áno |
| Číslo clony tretej zadnej kamery: | 2,4 |
| Spomalená rýchlosť pohybu: | 120fps @HD |
| 3G štandardy: | WCDMA, UMTS |
| NFC: | Áno |
| 4G štandardy: | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Podpora frekvenčného pásma 3G: | 850, 2100, 900 MHz |
| Wi-Fi štandardy: | 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Typ SIM karty: | NanoSIM |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Funkcie SIM karty: | Hybridné Dual SIM |
| Wi-Fi Direct: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Podporované 4G pásma: | 850, 700, 900, 2600, 2500 MHz, 2100, 2300, 800, 1800 |
| Generácia mobilnej siete: | 4G |
| 5G štandard: | Nepodporovaný |
| Farba: | Šedá |
| Platforma: | Android |
| Kapacita batérie: | 5000 mAh |
| Vyberateľná batéria: | Nie |
| Podporované zvukové formáty: | AMR, OGG, FLAC, OTA, AAC, AWB, MIDI, OGA, XMF, MP3, RTX, MXMF, RTTTL, IMY, WAV, Stredné, 3GA, M4A |
| Podporované video formáty: | AV1, 3G2, FLV, MKV, M4V, 3GP, MP4, WEBM |
| Reproduktory: | Mono |
| Galileo: | Áno |
| GPS: | Áno |
| Satelitný systém Quasi-Zenith (QZSS): | Áno |
| BeiDou: | Áno |
| GLONASS: | Áno |
| E-mail: | Áno |
| SMS: | Áno |
| Magnetický snímač: | Áno |
| Senzor priblíženia: | Áno |
| Merač zrýchlenia: | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia: | Áno |
| Upozornenia: | Avoid direct contact with liquids or substances if the device is damaged., Do not dispose of the device in the regular waste bin, contact your local electronic waste collection point., Do not expose the device to high temperatures or direct flames. |
| Trieda energetickej účinnosti: | B |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP): | IP54 |
| Trieda spoľahlivosti pri opakovanom voľnom páde: | B |
| Výdrž batérie v cykloch: | 1200 |
| Trieda opraviteľnosti: | C |
| Výdrž batérie na jeden cyklus: | 2710 min |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
