Gorenje BM235G1SYB Vstavaná mikrovlnná rúra 23 l 900 W čierna
Kód: AGDGJEKMZ0017Podrobný popis
Gorenje BM235G1SYB Vstavaná mikrovlnná rúra 23 l 900 W čierna| Mikrovlnný výkon | 900 W |
| Materiál | Nerezová oceľ |
| Farba | Čierna |
| Otočný tanier | Áno |
| Systém ovládania | Otočné, Dotyk |
| Materiál dverí | Sklo |
| Vnútorná kapacita | 23 L |
| Otváranie dverí | Bočné otváranie |
| Typ produktu | Kombinovaná mikrovlnka |
| Farba dverí | Čierna |
| Veľkosť otočného taniera | 31,5 cm |
| Typ hodín | Elektronický |
| Materiál interiéru | Nerezová oceľ |
| Umiestnenie spotrebiča | Vstavaný |
| Integrované hodiny | Áno |
| Počet úrovní výkonu | 5 |
| Materiál gramofónu | Sklo |
| Vstavaný displej | Áno |
| Úroveň hluku | 58 dB |
| Systém otvárania dvierok | Gombík |
| Výkon grilu | 1200 W |
| Typ grilu | Gril |
| Detský zámok | Áno |
| Inštalačná výška (max) | 38 cm |
| Hĺbka | 368 mm |
| Výška | 390 mm |
| Vnútorné rozmery (š x h x v) | 348 x 334 x 213 mm |
| Šírka | 592 mm |
| Instalačná šírka oddielu (max) | 56,6 cm |
| Inštalačná výška (min) | 36,5 cm |
| Instalačná šírka oddielu (min) | 56 cm |
| Hmotnosť | 18 kg |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Upozornenia | Do not use the appliance if it is damaged to avoid the risk of electric shock or fire., Use only cookware suitable for microwave ovens to avoid the risk of fire or explosion., Make sure the cooker is properly installed to prevent the risk of fire. |
| Počet automatických programov | 9 |
| Gril | Nie, Áno |
| Funkcia automatického varenia | Áno |
| Rozmrazovanie | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Built-in microwaves |
|---|---|
| EAN: | 3838782648267 |
| Mikrovlnný výkon: | 900 W |
| Materiál: | Nerezová oceľ |
| Farba: | Čierna |
| Otočný tanier: | Áno |
| Systém ovládania: | Otočné, Dotyk |
| Materiál dverí: | Sklo |
| Vnútorná kapacita: | 23 L |
| Otváranie dverí: | Bočné otváranie |
| Typ produktu: | Kombinovaná mikrovlnka |
| Farba dverí: | Čierna |
| Veľkosť otočného taniera: | 31,5 cm |
| Typ hodín: | Elektronický |
| Materiál interiéru: | Nerezová oceľ |
| Umiestnenie spotrebiča: | Vstavaný |
| Integrované hodiny: | Áno |
| Počet úrovní výkonu: | 5 |
| Materiál gramofónu: | Sklo |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Úroveň hluku: | 58 dB |
| Systém otvárania dvierok: | Gombík |
| Výkon grilu: | 1200 W |
| Typ grilu: | Gril |
| Detský zámok: | Áno |
| Inštalačná výška (max): | 38 cm |
| Hĺbka: | 368 mm |
| Výška: | 390 mm |
| Vnútorné rozmery (š x h x v): | 348 x 334 x 213 mm |
| Šírka: | 592 mm |
| Instalačná šírka oddielu (max): | 56,6 cm |
| Inštalačná výška (min): | 36,5 cm |
| Instalačná šírka oddielu (min): | 56 cm |
| Hmotnosť: | 18 kg |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Upozornenia: | Do not use the appliance if it is damaged to avoid the risk of electric shock or fire., Use only cookware suitable for microwave ovens to avoid the risk of fire or explosion., Make sure the cooker is properly installed to prevent the risk of fire. |
| Počet automatických programov: | 9 |
| Gril: | Nie, Áno |
| Funkcia automatického varenia: | Áno |
| Rozmrazovanie: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
