Bosch Serie 4 HRG272EB3 rúra 71 L 3400 W Čierna
Kód: AGDBOSPIZ0285Podrobný popis
Bosch Serie 4 HRG272EB3 rúra 71 L 3400 W Čierna| Nastaviteľný termostat | Áno |
| Plech na pečenie | Áno |
| Počet plechov na pečenie | 1 |
| Vrátane grilovacieho roštu | Áno |
| Vnútorné osvetlenie | Áno |
| Šírka | 595 mm |
| Hĺbka | 548 mm |
| Inštalačná výška (min) | 58,5 cm |
| Instalačná výška oddielu | 59,5 cm |
| Výška | 594 mm |
| Instalačná šírka oddielu (min) | 56 cm |
| Instalačná hĺbka oddielu | 55 cm |
| Hmotnosť | 34,9 kg |
| Instalačná šírka oddielu | 56,8 cm |
| Spotreba energie (s vynútenou konvekciou) | 0,69 kWh |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Stupnica energetickej účinnosti | A +++ až D |
| Celková spotreba | 3600 W |
| Spotreba energie (konvenčná) | 0,94 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti (stará) | A+ |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Prúd | 16 A |
| Index energetickej účinnosti (EEI) | 81,2 |
| Trieda energetickej účinnosti | A+ |
| Farba gombíkov | Čierna |
| Farba rukoväte | Čierna |
| Materiál dverí | Sklo |
| Umiestnenie spotrebiča | Vstavaný |
| Počet roštov | 1 |
| Otváranie dverí rúry | Vyklápacie |
| Typ displeja | LED |
| Umiestnenie ovládania | Predné |
| Uchytenie dverí | Dole |
| Systém ovládania | Dotyk |
| Farba | Čierna |
| Dĺžka šnúry | 1,2 m |
| Vstavaný displej | Áno |
| Výška balenia | 675 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 37 kg |
| Hĺbka balenia | 690 mm |
| Šírka balenia | 660 mm |
| Typ hodín | Elektronický |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Integrované hodiny | Áno |
| Detský zámok | Áno |
| Typ časovača | Digitálny |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 2103113 |
| Bosch technológie (varenie) | Auto Pilot 15, Funkcia fritovania horúcim vzduchom |
| Upozornenia | The product requires connection to a properly installed and earthed electrical outlet., Do not use in damp areas - risk of electric shock., The product heats up during use - risk of burns. |
| Spodný ohrev | Áno |
| 3D horúci vzduch | Áno |
| Kontaktný gril | Áno |
| Celkový výkon rúry | 3400 W |
| Rozsah termostatu rúry | 30 - 275 °C |
| Čistý objem rúry | 71 L |
| Konvekčné varenie | Áno |
| Počet varných programov | 8 |
| Technológia čistenia | Ecoclean |
| Horný a dolný ohrev | Áno |
| Veľkosť rúry | Stredná |
| Typ čistenia | Hydrolytické + pyrolytické |
| Počet automatických programov | 15 |
| Gril | Áno |
| Celková vnútorná kapacita rúry | 71 L |
| Rýchle zahriatie | Áno |
| Funkcia pečenia pizze | Áno |
| Samočistiaci | Áno |
| Funkcia ohrevu | Áno |
| Typ rúry | Elektrické |
| Počet rúr | 1 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Built-in ovens |
|---|---|
| EAN: | 4242005465675 |
| Nastaviteľný termostat: | Áno |
| Plech na pečenie: | Áno |
| Počet plechov na pečenie: | 1 |
| Vrátane grilovacieho roštu: | Áno |
| Vnútorné osvetlenie: | Áno |
| Šírka: | 595 mm |
| Hĺbka: | 548 mm |
| Inštalačná výška (min): | 58,5 cm |
| Instalačná výška oddielu: | 59,5 cm |
| Výška: | 594 mm |
| Instalačná šírka oddielu (min): | 56 cm |
| Instalačná hĺbka oddielu: | 55 cm |
| Hmotnosť: | 34,9 kg |
| Instalačná šírka oddielu: | 56,8 cm |
| Spotreba energie (s vynútenou konvekciou): | 0,69 kWh |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A +++ až D |
| Celková spotreba: | 3600 W |
| Spotreba energie (konvenčná): | 0,94 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti (stará): | A+ |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 - 60 Hz |
| Prúd: | 16 A |
| Index energetickej účinnosti (EEI): | 81,2 |
| Trieda energetickej účinnosti: | A+ |
| Farba gombíkov: | Čierna |
| Farba rukoväte: | Čierna |
| Materiál dverí: | Sklo |
| Umiestnenie spotrebiča: | Vstavaný |
| Počet roštov: | 1 |
| Otváranie dverí rúry: | Vyklápacie |
| Typ displeja: | LED |
| Umiestnenie ovládania: | Predné |
| Uchytenie dverí: | Dole |
| Systém ovládania: | Dotyk |
| Farba: | Čierna |
| Dĺžka šnúry: | 1,2 m |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Výška balenia: | 675 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 37 kg |
| Hĺbka balenia: | 690 mm |
| Šírka balenia: | 660 mm |
| Typ hodín: | Elektronický |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Integrované hodiny: | Áno |
| Detský zámok: | Áno |
| Typ časovača: | Digitálny |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 2103113 |
| Bosch technológie (varenie): | Auto Pilot 15, Funkcia fritovania horúcim vzduchom |
| Upozornenia: | The product requires connection to a properly installed and earthed electrical outlet., Do not use in damp areas - risk of electric shock., The product heats up during use - risk of burns. |
| Spodný ohrev: | Áno |
| 3D horúci vzduch: | Áno |
| Kontaktný gril: | Áno |
| Celkový výkon rúry: | 3400 W |
| Rozsah termostatu rúry: | 30 - 275 °C |
| Čistý objem rúry: | 71 L |
| Konvekčné varenie: | Áno |
| Počet varných programov: | 8 |
| Technológia čistenia: | Ecoclean |
| Horný a dolný ohrev: | Áno |
| Veľkosť rúry: | Stredná |
| Typ čistenia: | Hydrolytické + pyrolytické |
| Počet automatických programov: | 15 |
| Gril: | Áno |
| Celková vnútorná kapacita rúry: | 71 L |
| Rýchle zahriatie: | Áno |
| Funkcia pečenia pizze: | Áno |
| Samočistiaci: | Áno |
| Funkcia ohrevu: | Áno |
| Typ rúry: | Elektrické |
| Počet rúr: | 1 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
