Bosch Serie 8 HBG7363B1 rúra 71 L 3600 W Čierna
Kód: AGDBOSPIZ0286Podrobný popis
Bosch Serie 8 HBG7363B1 rúra 71 L 3600 W Čierna| Instalačná šírka oddielu (min) | 56 cm |
| Hĺbka | 548 mm |
| Hmotnosť | 38,1 kg |
| Šírka | 594 mm |
| Instalačná výška oddielu | 59,5 cm |
| Inštalačná výška (min) | 58,5 cm |
| Instalačná hĺbka oddielu | 55 cm |
| Instalačná šírka oddielu | 56,8 cm |
| Výška | 595 mm |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Spotreba energie (konvenčná) | 0,87 kWh |
| Index energetickej účinnosti (EEI) | 81,2 |
| Stupnica energetickej účinnosti | A +++ až D |
| Trieda energetickej účinnosti (stará) | A+ |
| Spotreba energie (s vynútenou konvekciou) | 0,69 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti | A+ |
| Systém ovládania | Dotyk |
| Vstavaný displej | Áno |
| Typ displeja | TFT |
| Farba | Čierna |
| Umiestnenie spotrebiča | Vstavaný |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 1293451 |
| Upozornenia | The product heats up during use - risk of burns., Do not use in damp areas - risk of electric shock., The product requires connection to a properly installed and earthed electrical outlet. |
| Celkový výkon rúry | 3600 W |
| Veľkosť rúry | Stredná |
| Konvekčné varenie | Áno |
| Funkcia rozmrazovania rúry | Áno |
| Celková vnútorná kapacita rúry | 71 L |
| Funkcia uchovania teploty | Áno |
| Typ rúry | Elektrické |
| Funkcia ohrevu | Áno |
| Kontaktný gril | Áno |
| Funkcia pečenia pizze | Áno |
| Mikrovlnný ohrev | Nie |
| Gril | Áno |
| Varenie v pare | Nie |
| Počet rúr | 1 |
| Čistý objem rúry | 71 L |
| Schopnosť piecť chlieb | Nie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Built-in ovens |
|---|---|
| EAN: | 4242005326419 |
| Instalačná šírka oddielu (min): | 56 cm |
| Hĺbka: | 548 mm |
| Hmotnosť: | 38,1 kg |
| Šírka: | 594 mm |
| Instalačná výška oddielu: | 59,5 cm |
| Inštalačná výška (min): | 58,5 cm |
| Instalačná hĺbka oddielu: | 55 cm |
| Instalačná šírka oddielu: | 56,8 cm |
| Výška: | 595 mm |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 - 60 Hz |
| Spotreba energie (konvenčná): | 0,87 kWh |
| Index energetickej účinnosti (EEI): | 81,2 |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A +++ až D |
| Trieda energetickej účinnosti (stará): | A+ |
| Spotreba energie (s vynútenou konvekciou): | 0,69 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti: | A+ |
| Systém ovládania: | Dotyk |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Typ displeja: | TFT |
| Farba: | Čierna |
| Umiestnenie spotrebiča: | Vstavaný |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 1293451 |
| Upozornenia: | The product heats up during use - risk of burns., Do not use in damp areas - risk of electric shock., The product requires connection to a properly installed and earthed electrical outlet. |
| Celkový výkon rúry: | 3600 W |
| Veľkosť rúry: | Stredná |
| Konvekčné varenie: | Áno |
| Funkcia rozmrazovania rúry: | Áno |
| Celková vnútorná kapacita rúry: | 71 L |
| Funkcia uchovania teploty: | Áno |
| Typ rúry: | Elektrické |
| Funkcia ohrevu: | Áno |
| Kontaktný gril: | Áno |
| Funkcia pečenia pizze: | Áno |
| Mikrovlnný ohrev: | Nie |
| Gril: | Áno |
| Varenie v pare: | Nie |
| Počet rúr: | 1 |
| Čistý objem rúry: | 71 L |
| Schopnosť piecť chlieb: | Nie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
