MPM-45-BO-22/W vstavaná elektrická rúra, biela
Kód: AGDMPMPIZ0027Podrobný popis
MPM-45-BO-22/W vstavaná elektrická rúra, biela| Počet plechov na pečenie | 1 |
| Vnútorné osvetlenie | Áno |
| Typ lampy | Halogén |
| Hĺbka | 566 mm |
| Šírka | 450 mm |
| Výška | 595 mm |
| Čistá hmotnosť (vnútorný kartón) | 24 kg |
| Príkon | 2 W |
| Trieda energetickej účinnosti (stará) | A |
| Uchytenie dverí | Dole |
| Chladné dvere | Áno |
| Jednoduchá demontáž | Áno |
| Farba | Biela |
| Umiestnenie ovládania | Predné |
| Externý ventilátor chladenia skrine | Áno |
| Vstavaný displej | Áno |
| Systém ovládania | Gombík, Dotyk |
| Umiestnenie spotrebiča | Vstavaný |
| Materiál dverí | Sklo |
| Typ sprievodcu | Rebríky/teleskopy (1 pár) |
| Časovač (max) | 24 h |
| Odpočet | Áno |
| Detský zámok | Nie |
| Integrované hodiny | Áno |
| Upozornenia | The product requires connection to a properly installed and earthed electrical outlet., The product heats up during use - risk of burns., Do not use in damp areas - risk of electric shock. |
| Smaltovaný povrch | Áno |
| Gril | Áno |
| Varenie v pare | Nie |
| Počet rúr | 1 |
| Typ rúry | Elektrické |
| Konvekčné varenie | Áno |
| Hlasitosť | 50 l |
| Veľkosť rúry | Veľká |
| Typ čistenia | Aqua Clean |
| Horný a dolný ohrev | Áno |
| Počet funkcií | 6 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Built-in ovens |
|---|---|
| EAN: | 5903151090751 |
| Počet plechov na pečenie: | 1 |
| Vnútorné osvetlenie: | Áno |
| Typ lampy: | Halogén |
| Hĺbka: | 566 mm |
| Šírka: | 450 mm |
| Výška: | 595 mm |
| Čistá hmotnosť (vnútorný kartón): | 24 kg |
| Príkon: | 2 W |
| Trieda energetickej účinnosti (stará): | A |
| Uchytenie dverí: | Dole |
| Chladné dvere: | Áno |
| Jednoduchá demontáž: | Áno |
| Farba: | Biela |
| Umiestnenie ovládania: | Predné |
| Externý ventilátor chladenia skrine: | Áno |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Systém ovládania: | Gombík, Dotyk |
| Umiestnenie spotrebiča: | Vstavaný |
| Materiál dverí: | Sklo |
| Typ sprievodcu: | Rebríky/teleskopy (1 pár) |
| Časovač (max): | 24 h |
| Odpočet: | Áno |
| Detský zámok: | Nie |
| Integrované hodiny: | Áno |
| Upozornenia: | The product requires connection to a properly installed and earthed electrical outlet., The product heats up during use - risk of burns., Do not use in damp areas - risk of electric shock. |
| Smaltovaný povrch: | Áno |
| Gril: | Áno |
| Varenie v pare: | Nie |
| Počet rúr: | 1 |
| Typ rúry: | Elektrické |
| Konvekčné varenie: | Áno |
| Hlasitosť: | 50 l |
| Veľkosť rúry: | Veľká |
| Typ čistenia: | Aqua Clean |
| Horný a dolný ohrev: | Áno |
| Počet funkcií: | 6 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
