Rúra BOSCH HBA334EB4
Kód: AGDBOSPIZ0280Podrobný popis
Rúra BOSCH HBA334EB4| Výška | 594 mm |
| Hĺbka | 595 mm |
| Šírka | 548 mm |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Stupnica energetickej účinnosti | A +++ až D |
| Trieda energetickej účinnosti | A+ |
| Spotreba energie (s vynútenou konvekciou) | 0,69 kWh |
| Spotreba energie (konvenčná) | 0,94 kWh |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Trieda energetickej účinnosti (stará) | A+ |
| Farba | Čierna |
| Typ displeja | LCD |
| Vstavaný displej | Áno |
| Systém ovládania | Dotyk |
| Umiestnenie spotrebiča | Vstavaný |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 2321935 |
| Upozornenia | The product heats up during use - risk of burns., Do not use in damp areas - risk of electric shock., The product requires connection to a properly installed and earthed electrical outlet. |
| Typ rúry | Elektrické |
| Mikrovlnný ohrev | Nie |
| Veľkosť rúry | Stredná |
| Gril | Áno |
| Varenie v pare | Nie |
| Kontaktný gril | Áno |
| Celkový výkon rúry | 3400 W |
| Funkcia rozmrazovania rúry | Áno |
| Celková vnútorná kapacita rúry | 71 L |
| Konvekčné varenie | Áno |
| Počet rúr | 1 |
| Čistý objem rúry | 71 L |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Built-in ovens |
|---|---|
| EAN: | 4242005546046 |
| Výška: | 594 mm |
| Hĺbka: | 595 mm |
| Šírka: | 548 mm |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A +++ až D |
| Trieda energetickej účinnosti: | A+ |
| Spotreba energie (s vynútenou konvekciou): | 0,69 kWh |
| Spotreba energie (konvenčná): | 0,94 kWh |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 - 60 Hz |
| Trieda energetickej účinnosti (stará): | A+ |
| Farba: | Čierna |
| Typ displeja: | LCD |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Systém ovládania: | Dotyk |
| Umiestnenie spotrebiča: | Vstavaný |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 2321935 |
| Upozornenia: | The product heats up during use - risk of burns., Do not use in damp areas - risk of electric shock., The product requires connection to a properly installed and earthed electrical outlet. |
| Typ rúry: | Elektrické |
| Mikrovlnný ohrev: | Nie |
| Veľkosť rúry: | Stredná |
| Gril: | Áno |
| Varenie v pare: | Nie |
| Kontaktný gril: | Áno |
| Celkový výkon rúry: | 3400 W |
| Funkcia rozmrazovania rúry: | Áno |
| Celková vnútorná kapacita rúry: | 71 L |
| Konvekčné varenie: | Áno |
| Počet rúr: | 1 |
| Čistý objem rúry: | 71 L |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
