Rúra ELECTROLUX LOC9P3XZ
Kód: AGDELCPIZ0232Podrobný popis
Rúra ELECTROLUX LOC9P3XZ| Vnútorné osvetlenie | Áno |
| Šírka | 594 mm |
| Hĺbka | 569 mm |
| Výška | 594 mm |
| Spotreba energie (konvenčná) | 0,93 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti | A++ |
| Spotreba energie (s vynútenou konvekciou) | 0,52 kWh |
| Umiestnenie ovládania | Predné |
| Materiál dverí | Sklo |
| Dĺžka šnúry | 1,5 m |
| Otváranie dverí rúry | Vyklápacie |
| Materiál interiéru | Smalt |
| Farba | Čierna |
| Farba rukoväte | Nerezová oceľ |
| Uchytenie dverí | Dole |
| Umiestnenie spotrebiča | Vstavaný |
| Systém ovládania | Dotyk |
| Vstavaný displej | Áno |
| Mäkké zatváracie dvere | Áno |
| Odkvapkávacia miska | Áno |
| Indikátor zvyškového tepla | Áno |
| Automatické vypnutie | Áno |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 2310545 |
| Upozornenia | The product requires connection to a properly installed and earthed electrical outlet., The product heats up during use - risk of burns., Do not use in damp areas - risk of electric shock. |
| Horný ohrev | Áno |
| Konvenčné varenie | Áno |
| Varenie v pare | Áno |
| Typ rúry | Elektrické |
| Ventilátor | Áno |
| Rýchle zahriatie | Áno |
| Pomalé varenie | Áno |
| Počet rúr | 1 |
| Čistý objem rúry | 72 L |
| Gril | Áno |
| Typ čistenia | Pyrolytický |
| Spodný ohrev | Áno |
| Horný a dolný ohrev | Áno |
| Konvekčné varenie | Áno |
| Schopnosť piecť chlieb | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Built-in ovens |
|---|---|
| EAN: | 7333394109749 |
| Vnútorné osvetlenie: | Áno |
| Šírka: | 594 mm |
| Hĺbka: | 569 mm |
| Výška: | 594 mm |
| Spotreba energie (konvenčná): | 0,93 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti: | A++ |
| Spotreba energie (s vynútenou konvekciou): | 0,52 kWh |
| Umiestnenie ovládania: | Predné |
| Materiál dverí: | Sklo |
| Dĺžka šnúry: | 1,5 m |
| Otváranie dverí rúry: | Vyklápacie |
| Materiál interiéru: | Smalt |
| Farba: | Čierna |
| Farba rukoväte: | Nerezová oceľ |
| Uchytenie dverí: | Dole |
| Umiestnenie spotrebiča: | Vstavaný |
| Systém ovládania: | Dotyk |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Mäkké zatváracie dvere: | Áno |
| Odkvapkávacia miska: | Áno |
| Indikátor zvyškového tepla: | Áno |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 2310545 |
| Upozornenia: | The product requires connection to a properly installed and earthed electrical outlet., The product heats up during use - risk of burns., Do not use in damp areas - risk of electric shock. |
| Horný ohrev: | Áno |
| Konvenčné varenie: | Áno |
| Varenie v pare: | Áno |
| Typ rúry: | Elektrické |
| Ventilátor: | Áno |
| Rýchle zahriatie: | Áno |
| Pomalé varenie: | Áno |
| Počet rúr: | 1 |
| Čistý objem rúry: | 72 L |
| Gril: | Áno |
| Typ čistenia: | Pyrolytický |
| Spodný ohrev: | Áno |
| Horný a dolný ohrev: | Áno |
| Konvekčné varenie: | Áno |
| Schopnosť piecť chlieb: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
