Vstavaná rúra BOSCH HBG278EB3, 60 x 60 cm, čierna, funkcia AirFry, 3D horúci vzduch
Kód: AGDBOSPIZ0284Podrobný popis
Vstavaná rúra BOSCH HBG278EB3, 60 x 60 cm, čierna, funkcia AirFry, 3D horúci vzduch| Inštalačná výška (min) | 58,5 cm |
| Instalačná šírka oddielu | 56,8 cm |
| Instalačná hĺbka oddielu | 55 cm |
| Hmotnosť | 36,9 kg |
| Šírka | 660 mm |
| Hĺbka | 690 mm |
| Výška | 675 mm |
| Instalačná šírka oddielu (min) | 56 cm |
| Stupnica energetickej účinnosti | A +++ až D |
| Spotreba energie (konvenčná) | 0,94 kWh |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Trieda energetickej účinnosti (stará) | A+ |
| Spotreba energie (s vynútenou konvekciou) | 0,69 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti | A+ |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Vstavaný displej | Áno |
| Systém ovládania | Dotyk |
| Typ displeja | LCD |
| Farba | Čierna |
| Umiestnenie spotrebiča | Vstavaný |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 2103003 |
| Upozornenia | The product heats up during use - risk of burns., Do not use in damp areas - risk of electric shock., The product requires connection to a properly installed and earthed electrical outlet. |
| Mikrovlnný ohrev | Nie |
| Kontaktný gril | Áno |
| Typ rúry | Elektrické |
| Funkcia pečenia pizze | Áno |
| Funkcia uchovania teploty | Nie |
| Počet rúr | 1 |
| Celkový výkon rúry | 3600 W |
| Funkcia ohrevu | Nie |
| Čistý objem rúry | 71 L |
| Veľkosť rúry | Stredná |
| Funkcia rozmrazovania rúry | Áno |
| Konvekčné varenie | Áno |
| Gril | Áno |
| Varenie v pare | Nie |
| Celková vnútorná kapacita rúry | 71 L |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Built-in ovens |
|---|---|
| EAN: | 4242005464807 |
| Inštalačná výška (min): | 58,5 cm |
| Instalačná šírka oddielu: | 56,8 cm |
| Instalačná hĺbka oddielu: | 55 cm |
| Hmotnosť: | 36,9 kg |
| Šírka: | 660 mm |
| Hĺbka: | 690 mm |
| Výška: | 675 mm |
| Instalačná šírka oddielu (min): | 56 cm |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A +++ až D |
| Spotreba energie (konvenčná): | 0,94 kWh |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 - 60 Hz |
| Trieda energetickej účinnosti (stará): | A+ |
| Spotreba energie (s vynútenou konvekciou): | 0,69 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti: | A+ |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Systém ovládania: | Dotyk |
| Typ displeja: | LCD |
| Farba: | Čierna |
| Umiestnenie spotrebiča: | Vstavaný |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 2103003 |
| Upozornenia: | The product heats up during use - risk of burns., Do not use in damp areas - risk of electric shock., The product requires connection to a properly installed and earthed electrical outlet. |
| Mikrovlnný ohrev: | Nie |
| Kontaktný gril: | Áno |
| Typ rúry: | Elektrické |
| Funkcia pečenia pizze: | Áno |
| Funkcia uchovania teploty: | Nie |
| Počet rúr: | 1 |
| Celkový výkon rúry: | 3600 W |
| Funkcia ohrevu: | Nie |
| Čistý objem rúry: | 71 L |
| Veľkosť rúry: | Stredná |
| Funkcia rozmrazovania rúry: | Áno |
| Konvekčné varenie: | Áno |
| Gril: | Áno |
| Varenie v pare: | Nie |
| Celková vnútorná kapacita rúry: | 71 L |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
