Gorenje NRKI418EP1 Voľne stojaci 246 L Biela
Kód: AGDGJELOZ0024Podrobný popis
Gorenje NRKI418EP1 Voľne stojaci 246 L Biela| Úroveň hluku | 38 dB |
| Minimálna prevádzková teplota | 16 °C |
| Maximálna prevádzková teplota | 38 °C |
| Trieda emisie hluku | C |
| Klimatická trieda | N-ST |
| Výrobník ľadu | Nie |
| Celkový čistý objem | 246 L |
| Nastaviteľný termostat | Nie |
| Počet teplotných zón | 1 |
| Podpora vzdialeného ovládania smartfónu | Nie |
| Hmotnosť | 53 kg |
| Instalačná hĺbka oddielu | 56 cm |
| Šírka | 540 mm |
| Výška | 1772 mm |
| Instalačná šírka oddielu (max) | 57 cm |
| Hĺbka | 540 mm |
| Inštalačná výška (min) | 177,5 cm |
| Inštalačná výška (max) | 178 cm |
| Instalačná šírka oddielu (min) | 56 cm |
| Instalačná šírka oddielu | 57 cm |
| Instalačná výška oddielu | 178 cm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Ročná spotreba energie | 217 kWh |
| Celková spotreba | 130 W |
| Index energetickej účinnosti (EEI) | 99,8 |
| Trieda energetickej účinnosti | E |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Prúd | 10 A |
| Typ konektora | Typ F |
| Vstupné striedavé napätie | 220-240 V |
| Vstavaný displej | Áno |
| Počet dverí | 2 dvere/dverí |
| Systém ovládania | Dotyk |
| Počet nastaviteľných políc | 3 |
| Umiestnenie spotrebiča | Voľne stojaci |
| Farba | Biela |
| Nastaviteľné police | Áno |
| Základný materiál | Oceľ |
| Obojstranné dvere | Áno |
| Typ displeja | LED |
| Uchytenie dverí | Pravý |
| Materiál políc | Sklo |
| Typ závesu dverí | Posuvný pánt |
| Chladiace médium | R600A |
| Umiestnenie displeja | Vnútri |
| Počet kompresorov | 1 |
| Certifikáty zhody | CE |
| Hmotnosť vrátane balenia | 56,9 kg |
| Hĺbka balenia | 564 mm |
| Šírka balenia | 585 mm |
| Výška balenia | 1875 mm |
| Ventilátor | Nie |
| Rozmrazovanie | Áno |
| Electronic control | Áno |
| Wi-Fi | Nie |
| Teplotný alarm | Áno |
| Dĺžka šnúry | 2 m |
| Alarm otvorených dverí | Áno |
| Nastaviteľné nohy | Nie |
| Indikácia vysokej teploty | Áno |
| Automatické odmrazovanie ( chladnička ) | Áno |
| Priečinok na vajcia | Áno |
| Počet odnímateľných políc | 3 |
| Multi - Airflow systém ( chladnička ) | Nie |
| Police v dverách chladničky | 3 |
| Počet zásuviek na zeleninu | 1 |
| Počet priehradok chladničky | 4 |
| Regál na fľaše | Áno |
| Funkcia Super chladenie | Áno |
| Čistá kapacita chladničky | 183 L |
| Počet poličiek na vajíčka | 2 |
| Osvetlenie interiéru chladničky | Áno |
| Beznámrazový systém (chladnička) | Áno |
| Typ lampy | LED |
| Skladovacia doba pri výpadku prúdu | 12 h |
| Teplota mrazničky (min) | 18 °C |
| Čistá kapacita mrazničky | 57 L |
| Počet zásuviek v mrazničke | 3 |
| Automatické odmrazovanie ( mraznička ) | Áno |
| Beznámrazový systém (mraznička) | Áno |
| Množstvo zásuviek v mrazničke | 3 |
| Rýchle zmrazenie | Nie |
| Miska na ľadové kocky | Áno |
| Umiestnenie mrazničky | Spodné |
| Osvetlenie vnútra mrazničky | Nie |
| Mraziaci výkon | 3 kg/24h |
| Priehradka Fresh Zone | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Built-in refrigerators and freezers (refrigerators) |
|---|---|
| EAN: | 3838782686139 |
| Úroveň hluku: | 38 dB |
| Minimálna prevádzková teplota: | 16 °C |
| Maximálna prevádzková teplota: | 38 °C |
| Trieda emisie hluku: | C |
| Klimatická trieda: | N-ST |
| Výrobník ľadu: | Nie |
| Celkový čistý objem: | 246 L |
| Nastaviteľný termostat: | Nie |
| Počet teplotných zón: | 1 |
| Podpora vzdialeného ovládania smartfónu: | Nie |
| Hmotnosť: | 53 kg |
| Instalačná hĺbka oddielu: | 56 cm |
| Šírka: | 540 mm |
| Výška: | 1772 mm |
| Instalačná šírka oddielu (max): | 57 cm |
| Hĺbka: | 540 mm |
| Inštalačná výška (min): | 177,5 cm |
| Inštalačná výška (max): | 178 cm |
| Instalačná šírka oddielu (min): | 56 cm |
| Instalačná šírka oddielu: | 57 cm |
| Instalačná výška oddielu: | 178 cm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Ročná spotreba energie: | 217 kWh |
| Celková spotreba: | 130 W |
| Index energetickej účinnosti (EEI): | 99,8 |
| Trieda energetickej účinnosti: | E |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Prúd: | 10 A |
| Typ konektora: | Typ F |
| Vstupné striedavé napätie: | 220-240 V |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Počet dverí: | 2 dvere/dverí |
| Systém ovládania: | Dotyk |
| Počet nastaviteľných políc: | 3 |
| Umiestnenie spotrebiča: | Voľne stojaci |
| Farba: | Biela |
| Nastaviteľné police: | Áno |
| Základný materiál: | Oceľ |
| Obojstranné dvere: | Áno |
| Typ displeja: | LED |
| Uchytenie dverí: | Pravý |
| Materiál políc: | Sklo |
| Typ závesu dverí: | Posuvný pánt |
| Chladiace médium: | R600A |
| Umiestnenie displeja: | Vnútri |
| Počet kompresorov: | 1 |
| Certifikáty zhody: | CE |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 56,9 kg |
| Hĺbka balenia: | 564 mm |
| Šírka balenia: | 585 mm |
| Výška balenia: | 1875 mm |
| Ventilátor: | Nie |
| Rozmrazovanie: | Áno |
| Electronic control: | Áno |
| Wi-Fi: | Nie |
| Teplotný alarm: | Áno |
| Dĺžka šnúry: | 2 m |
| Alarm otvorených dverí: | Áno |
| Nastaviteľné nohy: | Nie |
| Indikácia vysokej teploty: | Áno |
| Automatické odmrazovanie ( chladnička ): | Áno |
| Priečinok na vajcia: | Áno |
| Počet odnímateľných políc: | 3 |
| Multi - Airflow systém ( chladnička ): | Nie |
| Police v dverách chladničky: | 3 |
| Počet zásuviek na zeleninu: | 1 |
| Počet priehradok chladničky: | 4 |
| Regál na fľaše: | Áno |
| Funkcia Super chladenie: | Áno |
| Čistá kapacita chladničky: | 183 L |
| Počet poličiek na vajíčka: | 2 |
| Osvetlenie interiéru chladničky: | Áno |
| Beznámrazový systém (chladnička): | Áno |
| Typ lampy: | LED |
| Skladovacia doba pri výpadku prúdu: | 12 h |
| Teplota mrazničky (min): | 18 °C |
| Čistá kapacita mrazničky: | 57 L |
| Počet zásuviek v mrazničke: | 3 |
| Automatické odmrazovanie ( mraznička ): | Áno |
| Beznámrazový systém (mraznička): | Áno |
| Množstvo zásuviek v mrazničke: | 3 |
| Rýchle zmrazenie: | Nie |
| Miska na ľadové kocky: | Áno |
| Umiestnenie mrazničky: | Spodné |
| Osvetlenie vnútra mrazničky: | Nie |
| Mraziaci výkon: | 3 kg/24h |
| Priehradka Fresh Zone: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
