Remington XR1600 Rotačný holiaci strojček Zastrihávač Čierna
Kód: AGDREMGOL0023Podrobný popis
Remington XR1600 Rotačný holiaci strojček Zastrihávač Čierna| Holiaci systém | Rotačný holiaci strojček |
| Systém EasyClean | Áno |
| Počet hláv / nožov holiaceho strojčeka | 5 |
| Zastrihávač | Áno |
| Presný strihací systém | Áno |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Bluetooth | Nie |
| Turbo režim | Áno |
| Výklopný zastrihávač | Áno |
| Šírka | 205 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hĺbka | 95 mm |
| Hmotnosť | 379 g |
| Prevádzková doba | 60 min |
| Napájací zdroj | Batéria/USB |
| Bezšnúrový | Áno |
| Farba | Čierna |
| Zberná komora pre vlasy | Áno |
| Vodeodolný | Áno |
| Vstavaný displej | Nie |
| Presný zastrihávač | 2,3 cm |
| Ukazovateľ nabíjania | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Shavers |
|---|---|
| EAN: | 5038061144017 |
| Holiaci systém: | Rotačný holiaci strojček |
| Systém EasyClean: | Áno |
| Počet hláv / nožov holiaceho strojčeka: | 5 |
| Zastrihávač: | Áno |
| Presný strihací systém: | Áno |
| Systém ovládania: | Tlačidlá |
| Bluetooth: | Nie |
| Turbo režim: | Áno |
| Výklopný zastrihávač: | Áno |
| Šírka: | 205 mm |
| Výška: | 160 mm |
| Hĺbka: | 95 mm |
| Hmotnosť: | 379 g |
| Prevádzková doba: | 60 min |
| Napájací zdroj: | Batéria/USB |
| Bezšnúrový: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Zberná komora pre vlasy: | Áno |
| Vodeodolný: | Áno |
| Vstavaný displej: | Nie |
| Presný zastrihávač: | 2,3 cm |
| Ukazovateľ nabíjania: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
