BOSCH Serie 8 WIW28542EU Vstavaná práčka
Kód: AGDBOSPRZ0006Podrobný popis
BOSCH Serie 8 WIW28542EU Vstavaná práčka| Trieda emisie hluku | A |
| Systém vyváženia náplne | Áno |
| Odložený štart | Áno, 24 h |
| AquaStop funkcia | Áno |
| Menovitá kapacita | 8 kg |
| Maximálne otáčky odstreďovania | 1400 ot/min |
| Funkcia pridanie bielizne (pauza) | Áno |
| Doba cyklu (rýchly program) | 15 min |
| Zostatková vlhkosť | 51,4% |
| Programy na umývanie | Ručné / vlna, Bavlna, rifle/denim, Mix, Odstredenie / vypustenie, Blúza / košeľa, jemné / hodváb, Šport, Predumytie, Rýchla 30 min, Opláchnutie, Nočný, Dole, Čistenie bubna, Eco 40-60, Rýchla 15 min |
| Trieda odstedivého sušenia | B |
| Nastaviteľné otáčky odstredenia | Áno |
| Ochrana proti pretečeniu | Áno |
| Úroveň hluku (pri točení) | 66 dB |
| Doba cyklu (max) | 206 min |
| Nastaviteľná teplota | Áno |
| Systém kontroly peny | Áno |
| Výška | 818 mm |
| Šírka | 596 mm |
| Hĺbka | 544 mm |
| Hmotnosť | 76 kg |
| Hĺbka s otvorenými dverami | 95,6 cm |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Spotreba energie pri praní | 0,624 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti | C |
| Spotreba vody na cyklus | 45 L |
| Celková spotreba | 2300 W |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 62 kWh |
| Prúd | 10 A |
| Umiestnenie spotrebiča | Vstavaný |
| Farba | Biela |
| Vstavaný displej | Áno |
| Systém ovládania | Tlačidlá, Otočné |
| Dĺžka šnúry | 2,1 m |
| Farba dverí | Biela |
| Uchytenie dverí | Ľavý |
| Možno použiť vlastný panel | Áno |
| Systém vkladania | Predné plnenie |
| Otváranie dverí | Bočné otváranie |
| Sklenený priezor | Áno |
| Bzučiak | Áno |
| Nastaviteľné nohy | Áno |
| LED indikátor priebehu programu | Áno |
| Indkácia zostávajúceho času | Áno |
| Čistenie bubna | Áno |
| Vnútorné osvetlenie bubna | Áno |
| Nastavenie nôh | 15 cm |
| Upozornenia | Do not touch the washing machine with wet hands to avoid the risk of electric shock., Do not exceed the maximum load of the washing machine., The washing machine must be installed in accordance with the installation instructions to prevent the risk of flooding. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Built-in washing machines |
|---|---|
| EAN: | 4242005348862 |
| Trieda emisie hluku: | A |
| Systém vyváženia náplne: | Áno |
| Odložený štart: | Áno, 24 h |
| AquaStop funkcia: | Áno |
| Menovitá kapacita: | 8 kg |
| Maximálne otáčky odstreďovania: | 1400 ot/min |
| Funkcia pridanie bielizne (pauza): | Áno |
| Doba cyklu (rýchly program): | 15 min |
| Zostatková vlhkosť: | 51,4% |
| Programy na umývanie: | Ručné / vlna, Bavlna, rifle/denim, Mix, Odstredenie / vypustenie, Blúza / košeľa, jemné / hodváb, Šport, Predumytie, Rýchla 30 min, Opláchnutie, Nočný, Dole, Čistenie bubna, Eco 40-60, Rýchla 15 min |
| Trieda odstedivého sušenia: | B |
| Nastaviteľné otáčky odstredenia: | Áno |
| Ochrana proti pretečeniu: | Áno |
| Úroveň hluku (pri točení): | 66 dB |
| Doba cyklu (max): | 206 min |
| Nastaviteľná teplota: | Áno |
| Systém kontroly peny: | Áno |
| Výška: | 818 mm |
| Šírka: | 596 mm |
| Hĺbka: | 544 mm |
| Hmotnosť: | 76 kg |
| Hĺbka s otvorenými dverami: | 95,6 cm |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Spotreba energie pri praní: | 0,624 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti: | C |
| Spotreba vody na cyklus: | 45 L |
| Celková spotreba: | 2300 W |
| Spotreba energie na 100 cyklov: | 62 kWh |
| Prúd: | 10 A |
| Umiestnenie spotrebiča: | Vstavaný |
| Farba: | Biela |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Systém ovládania: | Tlačidlá, Otočné |
| Dĺžka šnúry: | 2,1 m |
| Farba dverí: | Biela |
| Uchytenie dverí: | Ľavý |
| Možno použiť vlastný panel: | Áno |
| Systém vkladania: | Predné plnenie |
| Otváranie dverí: | Bočné otváranie |
| Sklenený priezor: | Áno |
| Bzučiak: | Áno |
| Nastaviteľné nohy: | Áno |
| LED indikátor priebehu programu: | Áno |
| Indkácia zostávajúceho času: | Áno |
| Čistenie bubna: | Áno |
| Vnútorné osvetlenie bubna: | Áno |
| Nastavenie nôh: | 15 cm |
| Upozornenia: | Do not touch the washing machine with wet hands to avoid the risk of electric shock., Do not exceed the maximum load of the washing machine., The washing machine must be installed in accordance with the installation instructions to prevent the risk of flooding. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
