FERPLAST Nota Voliéra - 161,5 cm
Kód: DLZFPAZAE0021Podrobný popis
FERPLAST Nota Voliéra - 161,5 cm| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Typ produktu | Klietka |
| Otočné kolieska | Áno |
| Kategória produktu | Klietka |
| Odporúča sa pre typ zvieraťa | Vták |
| Materiál | Kov, Plast |
| Kategória | Pre vtáky |
| Farba | Biela |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Typ zvieraťa | Vták |
| Šírka | 765 mm |
| Hmotnosť | 12,7 kg |
| Hĺbka | 440 mm |
| Výška | 1615 mm |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Upozornenia | Ensure the cage is properly assembled before placing the birds in it., Clean the cage regularly to prevent the growth of bacteria and unpleasant odours., Regularly check the cage for damage that could pose a risk to birds. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 8010690096612 |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Typ produktu: | Klietka |
| Otočné kolieska: | Áno |
| Kategória produktu: | Klietka |
| Odporúča sa pre typ zvieraťa: | Vták |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Kategória: | Pre vtáky |
| Farba: | Biela |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Typ zvieraťa: | Vták |
| Šírka: | 765 mm |
| Hmotnosť: | 12,7 kg |
| Hĺbka: | 440 mm |
| Výška: | 1615 mm |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Upozornenia: | Ensure the cage is properly assembled before placing the birds in it., Clean the cage regularly to prevent the growth of bacteria and unpleasant odours., Regularly check the cage for damage that could pose a risk to birds. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
