Klietka pre vtáky Zolux Neo Jili H80 Black
Kód: DLZZOUKLA0054Podrobný popis
Klietka pre vtáky Zolux Neo Jili H80 Black| Otočné kolieska | Nie |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Typ produktu | Klietka |
| Typ zvieraťa | Vták |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Kov, Plast |
| Kategória produktu | Klietka |
| Počet skladovacích zásuviek | 2 |
| Kategória | Pre vtáky |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Šírka | 780 mm |
| Výška | 810 mm |
| Hĺbka | 480 mm |
| Výška klietky s nohami | 112 cm |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Upozornenia | Ensure the cage is properly assembled before placing the birds in it., Clean the cage regularly to prevent the growth of bacteria and unpleasant odours., Regularly check the cage for damage that could pose a risk to birds. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 3336021041379 |
| Otočné kolieska: | Nie |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Typ produktu: | Klietka |
| Typ zvieraťa: | Vták |
| Farba: | Čierna |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Kategória produktu: | Klietka |
| Počet skladovacích zásuviek: | 2 |
| Kategória: | Pre vtáky |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Šírka: | 780 mm |
| Výška: | 810 mm |
| Hĺbka: | 480 mm |
| Výška klietky s nohami: | 112 cm |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Upozornenia: | Ensure the cage is properly assembled before placing the birds in it., Clean the cage regularly to prevent the growth of bacteria and unpleasant odours., Regularly check the cage for damage that could pose a risk to birds. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
