Klietka pre vtáky Zolux Neo Jili H80 sivá
Kód: DLZZOUKLA0055Podrobný popis
Klietka pre vtáky Zolux Neo Jili H80 sivá| Materiál | Kov, Plast |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Typ produktu | Klietka |
| Počet skladovacích zásuviek | 2 |
| Kategória produktu | Klietka |
| Farba | Šedá |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Typ zvieraťa | Vták |
| Kategória | Pre vtáky |
| Otočné kolieska | Nie |
| Výška | 810 mm |
| Šírka | 780 mm |
| Výška klietky s nohami | 112 cm |
| Hĺbka | 480 mm |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Upozornenia | Regularly check the cage for damage that could pose a risk to birds., Ensure the cage is properly assembled before placing the birds in it., Clean the cage regularly to prevent the growth of bacteria and unpleasant odours. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 3336020041370 |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Typ produktu: | Klietka |
| Počet skladovacích zásuviek: | 2 |
| Kategória produktu: | Klietka |
| Farba: | Šedá |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Typ zvieraťa: | Vták |
| Kategória: | Pre vtáky |
| Otočné kolieska: | Nie |
| Výška: | 810 mm |
| Šírka: | 780 mm |
| Výška klietky s nohami: | 112 cm |
| Hĺbka: | 480 mm |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Upozornenia: | Regularly check the cage for damage that could pose a risk to birds., Ensure the cage is properly assembled before placing the birds in it., Clean the cage regularly to prevent the growth of bacteria and unpleasant odours. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
