ZOLUX Neo JILI X - vtáčia klietka
Kód: DLZZOUKLA0070Podrobný popis
ZOLUX Neo JILI X - vtáčia klietka| Materiál | Kov, plast, drevo |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Typ produktu | Klietka |
| Typ zvieraťa | Vták |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Počet skladovacích zásuviek | 2 |
| Kategória produktu | Klietka |
| Kategória | Pre vtáky |
| Počet nôh | 4 noha/nohy |
| Vybavenie | Vonkajší ostriež, Zásuvka x 2, Ostriež x 3, Podávač x 2 |
| Farba | Čierna |
| Otočné kolieska | Nie |
| Výška | 930 mm |
| Hĺbka | 480 mm |
| Šírka | 810 mm |
| Výška klietky s nohami | 132 cm |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Upozornenia | Ensure the cage is properly assembled before placing the birds in it., Regularly check the cage for damage that could pose a risk to birds., Clean the cage regularly to prevent the growth of bacteria and unpleasant odours. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 3336021041355 |
| Materiál: | Kov, plast, drevo |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Typ produktu: | Klietka |
| Typ zvieraťa: | Vták |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Počet skladovacích zásuviek: | 2 |
| Kategória produktu: | Klietka |
| Kategória: | Pre vtáky |
| Počet nôh: | 4 noha/nohy |
| Vybavenie: | Vonkajší ostriež, Zásuvka x 2, Ostriež x 3, Podávač x 2 |
| Farba: | Čierna |
| Otočné kolieska: | Nie |
| Výška: | 930 mm |
| Hĺbka: | 480 mm |
| Šírka: | 810 mm |
| Výška klietky s nohami: | 132 cm |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Upozornenia: | Ensure the cage is properly assembled before placing the birds in it., Regularly check the cage for damage that could pose a risk to birds., Clean the cage regularly to prevent the growth of bacteria and unpleasant odours. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
