FERPLAST Swing 15 - Veľké dvere pre psov, hnedé
Kód: DLZFPAZAE0018Podrobný popis
FERPLAST Swing 15 - Veľké dvere pre psov, hnedé| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategória | Pre psa |
| Veľkosť plemena | Veľké plemeno 25 - 45 kg, Stredné a veľké (11-44 kg), Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Sezónna ponuka | Jarné stránky, Leto s domácim miláčikom |
| Typ produktu | Dvere pre psov |
| Psie plemeno | Všetky plemená veľkých psov |
| Vek domáceho zvieraťa | V každom veku |
| Materiál | Technopolymeru |
| Séria | FERPLAST Swing |
| Farba | Bronzová |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Kategória produktu | Dvere |
| Šírka | 412 mm |
| Hĺbka | 96 mm |
| Výška | 482 mm |
| Hmotnosť | 2,12 kg |
| Upozornenia | Regularly check the condition of doors and locks., Make sure the cage or carrier is properly secured during transport., Avoid leaving animals in a locked cage or carrier unattended for long periods of time. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cages and transporters |
|---|---|
| EAN: | 8010690056845 |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategória: | Pre psa |
| Veľkosť plemena: | Veľké plemeno 25 - 45 kg, Stredné a veľké (11-44 kg), Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Sezónna ponuka: | Jarné stránky, Leto s domácim miláčikom |
| Typ produktu: | Dvere pre psov |
| Psie plemeno: | Všetky plemená veľkých psov |
| Vek domáceho zvieraťa: | V každom veku |
| Materiál: | Technopolymeru |
| Séria: | FERPLAST Swing |
| Farba: | Bronzová |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Kategória produktu: | Dvere |
| Šírka: | 412 mm |
| Hĺbka: | 96 mm |
| Výška: | 482 mm |
| Hmotnosť: | 2,12 kg |
| Upozornenia: | Regularly check the condition of doors and locks., Make sure the cage or carrier is properly secured during transport., Avoid leaving animals in a locked cage or carrier unattended for long periods of time. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
