FERPLAST Superior 75 - klietka pre psa - 77 x 51 x 55 cm.
Kód: DLZFPAKLA0049Podrobný popis
FERPLAST Superior 75 - klietka pre psa - 77 x 51 x 55 cm.| Typ zvieraťa | Pes |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť plemena | Malý (do 5 kg), Malé (5-10 kilogramov) |
| Materiál | Kov, Plast |
| Kategória | Pre psa |
| Typ produktu | Klietka |
| Sezónna ponuka | Jarné stránky |
| Psie plemeno | Všetky plemená malých psov |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategória produktu | Klietka |
| Dĺžka | 770 mm |
| Hmotnosť | 7,39 kg |
| Šírka | 510 mm |
| Výška | 550 mm |
| Upozornenia | Regularly check the kennel for damage and sharp edges that could injure your dog., Do not leave your dog confined to a kennel for long periods of time unsupervised., Ensure the shed is stable and well assembled to prevent tipping over. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cages and transporters |
|---|---|
| EAN: | 8010690185675 |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Farba: | Čierna |
| Veľkosť plemena: | Malý (do 5 kg), Malé (5-10 kilogramov) |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Kategória: | Pre psa |
| Typ produktu: | Klietka |
| Sezónna ponuka: | Jarné stránky |
| Psie plemeno: | Všetky plemená malých psov |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategória produktu: | Klietka |
| Dĺžka: | 770 mm |
| Hmotnosť: | 7,39 kg |
| Šírka: | 510 mm |
| Výška: | 550 mm |
| Upozornenia: | Regularly check the kennel for damage and sharp edges that could injure your dog., Do not leave your dog confined to a kennel for long periods of time unsupervised., Ensure the shed is stable and well assembled to prevent tipping over. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
