FERPLAST Superior 90 - klietka pre psa - 92 x 58,5 x 62,5 cm
Kód: DLZFPAKLA0050Podrobný popis
FERPLAST Superior 90 - klietka pre psa - 92 x 58,5 x 62,5 cm| Kategória | Pre psa |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategória produktu | Klietka |
| Materiál | Kov, Plast |
| Farba | Čierna |
| Psie plemeno | Všetky stredné plemená psov |
| Veľkosť plemena | Stredná (10 - 20 kg) |
| Typ produktu | Klietka |
| Výška | 625 mm |
| Šírka | 585 mm |
| Hmotnosť | 9,48 kg |
| Dĺžka | 920 mm |
| Upozornenia | Do not leave your dog confined to a kennel for long periods of time unsupervised., Ensure the shed is stable and well assembled to prevent tipping over., Regularly check the kennel for damage and sharp edges that could injure your dog. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cages and transporters |
|---|---|
| EAN: | 8010690185682 |
| Kategória: | Pre psa |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategória produktu: | Klietka |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Farba: | Čierna |
| Psie plemeno: | Všetky stredné plemená psov |
| Veľkosť plemena: | Stredná (10 - 20 kg) |
| Typ produktu: | Klietka |
| Výška: | 625 mm |
| Šírka: | 585 mm |
| Hmotnosť: | 9,48 kg |
| Dĺžka: | 920 mm |
| Upozornenia: | Do not leave your dog confined to a kennel for long periods of time unsupervised., Ensure the shed is stable and well assembled to prevent tipping over., Regularly check the kennel for damage and sharp edges that could injure your dog. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
