ZOLUX Neolife 100 grey - králičia klietka
Kód: DMZZOUKLA0011Podrobný popis
ZOLUX Neolife 100 grey - králičia klietka| Kategória | Pre králika, Pre myši a potkany |
| Vybavenie | Rebrík, Podávač, Poschodie, Misa |
| Materiál | Kov, Plast, Drevo |
| Kategória produktu | Klietka |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Farba | Šedá |
| Sezónna ponuka | Leto s domácim miláčikom |
| Rozstup tyčí | 15 mm |
| Hmotnosť | 9 kg |
| Šírka | 990 mm |
| Hĺbka | 540 mm |
| Výška | 920 mm |
| Upozornenia | Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals., Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 3336022056600 |
| Kategória: | Pre králika, Pre myši a potkany |
| Vybavenie: | Rebrík, Podávač, Poschodie, Misa |
| Materiál: | Kov, Plast, Drevo |
| Kategória produktu: | Klietka |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Farba: | Šedá |
| Sezónna ponuka: | Leto s domácim miláčikom |
| Rozstup tyčí: | 15 mm |
| Hmotnosť: | 9 kg |
| Šírka: | 990 mm |
| Hĺbka: | 540 mm |
| Výška: | 920 mm |
| Upozornenia: | Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals., Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
