Savio 12/24V rozdeľovač zásuvky zapaľovača do auta SA-024
Kód: ZSASAVGNI0005Podrobný popis
Savio 12/24V rozdeľovač zásuvky zapaľovača do auta SA-024| Farba | Čierna |
| Účel | Univerzálne |
| Typ napájania | Auto |
| Výstupné napätie | 5 V |
| Vstupné napätie | 12 - 24 V |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Car chargers |
|---|---|
| EAN: | 5901986045342 |
| Farba: | Čierna |
| Účel: | Univerzálne |
| Typ napájania: | Auto |
| Výstupné napätie: | 5 V |
| Vstupné napätie: | 12 - 24 V |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
