DR LUCY Pro hmla s repelentom pre psov Cookie - 50 ml
Kód: DLZDCYPIE0028Podrobný popis
DR LUCY Pro hmla s repelentom pre psov Cookie - 50 ml| Typ balenia | Fľaša |
| Kategória produktu | Prípravky proti kliešťom a hmyzu |
| Efekt šampónu | Osviežujúce |
| Vôňa | Cookie |
| Kategória | Pre psa |
| Vek domáceho zvieraťa | V každom veku |
| Vhodné pre tieto typy srsti zvierat | Všetky typy a dĺžky vlasov |
| Hlasitosť | 50 ml |
| Hmotnosť | 50 g |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Do not allow contact with eyes or mucous membranes. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Care |
|---|---|
| EAN: | 5905857029318 |
| Typ balenia: | Fľaša |
| Kategória produktu: | Prípravky proti kliešťom a hmyzu |
| Efekt šampónu: | Osviežujúce |
| Vôňa: | Cookie |
| Kategória: | Pre psa |
| Vek domáceho zvieraťa: | V každom veku |
| Vhodné pre tieto typy srsti zvierat: | Všetky typy a dĺžky vlasov |
| Hlasitosť: | 50 ml |
| Hmotnosť: | 50 g |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Do not allow contact with eyes or mucous membranes. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
