DR LUCY - PRO STYLE SPRAY - REGENERAČNÝ KONDICIONÉR
Kód: DLZDCYPIE0015Podrobný popis
DR LUCY - PRO STYLE SPRAY - REGENERAČNÝ KONDICIONÉR| Typ balenia | Fľaša |
| Vhodné pre tieto typy srsti zvierat | Všetky typy a dĺžky vlasov |
| Efekt šampónu | Regenerácia, Uľahčenie česania |
| Kategória produktu | Kondicionér |
| Kategória | Pre psa |
| Vek domáceho zvieraťa | V každom veku |
| Hmotnosť | 250 g |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Hlasitosť | 250 ml |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Do not allow contact with eyes or mucous membranes. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Care |
|---|---|
| EAN: | 5905857029219 |
| Typ balenia: | Fľaša |
| Vhodné pre tieto typy srsti zvierat: | Všetky typy a dĺžky vlasov |
| Efekt šampónu: | Regenerácia, Uľahčenie česania |
| Kategória produktu: | Kondicionér |
| Kategória: | Pre psa |
| Vek domáceho zvieraťa: | V každom veku |
| Hmotnosť: | 250 g |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Hlasitosť: | 250 ml |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Do not allow contact with eyes or mucous membranes. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
