DR LUCY - ŠAMPÓN PRE MAČKY 500 ML KONCENTROVANÝ ŠAMPÓN PRE MAČKY S DLHÝMI SRSTAMI, KTORÝ ZVYŠUJE OBJEM SRSTI
Kód: DLKDCYPIE0005Podrobný popis
DR LUCY - ŠAMPÓN PRE MAČKY 500 ML KONCENTROVANÝ ŠAMPÓN PRE MAČKY S DLHÝMI SRSTAMI, KTORÝ ZVYŠUJE OBJEM SRSTI| Typ balenia | Fľaša |
| Vhodné pre tieto typy srsti zvierat | Dlhý kabát |
| Kategória | Pre mačky |
| Efekt šampónu | Zväčšenie objemu |
| Kategória produktu | Šampón |
| Vek domáceho zvieraťa | V každom veku |
| Hmotnosť | 500-700 g |
| Rozsah hmotnosti | 500 g - 999 g |
| Hlasitosť | 500 ml |
| Upozornenia | Do not allow contact with eyes or mucous membranes., Keep out of the reach of children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Care |
|---|---|
| EAN: | 5905857014154 |
| Typ balenia: | Fľaša |
| Vhodné pre tieto typy srsti zvierat: | Dlhý kabát |
| Kategória: | Pre mačky |
| Efekt šampónu: | Zväčšenie objemu |
| Kategória produktu: | Šampón |
| Vek domáceho zvieraťa: | V každom veku |
| Hmotnosť: | 500-700 g |
| Rozsah hmotnosti: | 500 g - 999 g |
| Hlasitosť: | 500 ml |
| Upozornenia: | Do not allow contact with eyes or mucous membranes., Keep out of the reach of children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
