DR LUCY - VITAMÍNOVÝ KONDICIONÉR PRE MAČKY 150 ML KONCENTROVANÝ VITAMÍNOVÝ KONDICIONÉR
Kód: DLKDCYPIE0006Podrobný popis
DR LUCY - VITAMÍNOVÝ KONDICIONÉR PRE MAČKY 150 ML KONCENTROVANÝ VITAMÍNOVÝ KONDICIONÉR| Typ balenia | Fľaša |
| Vhodné pre tieto typy srsti zvierat | Dlhý kabát |
| Kategória | Pre mačky |
| Efekt šampónu | Lesklý, Regenerácia, Posilnenie |
| Kategória produktu | Kondicionér |
| Vek domáceho zvieraťa | V každom veku |
| Hlasitosť | 150 ml |
| Hmotnosť | 150 g |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Upozornenia | Do not allow contact with eyes or mucous membranes., Keep out of the reach of children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Care |
|---|---|
| EAN: | 5905857014116 |
| Typ balenia: | Fľaša |
| Vhodné pre tieto typy srsti zvierat: | Dlhý kabát |
| Kategória: | Pre mačky |
| Efekt šampónu: | Lesklý, Regenerácia, Posilnenie |
| Kategória produktu: | Kondicionér |
| Vek domáceho zvieraťa: | V každom veku |
| Hlasitosť: | 150 ml |
| Hmotnosť: | 150 g |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Upozornenia: | Do not allow contact with eyes or mucous membranes., Keep out of the reach of children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
