EUROWET Dry shampoo - šampón pre psov a mačky - 150ml
Kód: DLZEWEPIE0003Podrobný popis
EUROWET Dry shampoo - šampón pre psov a mačky - 150ml| Kategória produktu | Šampón |
| Kategória | Pre mačky, Pre psa |
| Efekt šampónu | Neutralizácia zápachu, Uľahčenie česania, Lesklý |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Typ balenia | Fľaša |
| Vhodné pre tieto typy srsti zvierat | Všetky typy a dĺžky vlasov |
| Hlasitosť | 150 ml |
| Hmotnosť | 150 g |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Upozornenia | Avoid contact with eyes, skin and clothing., Keep out of the reach of children., Product may be harmful to the environment, do not dispose of in the regular trash. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Care |
|---|---|
| EAN: | 5907785442405 |
| Kategória produktu: | Šampón |
| Kategória: | Pre mačky, Pre psa |
| Efekt šampónu: | Neutralizácia zápachu, Uľahčenie česania, Lesklý |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Typ balenia: | Fľaša |
| Vhodné pre tieto typy srsti zvierat: | Všetky typy a dĺžky vlasov |
| Hlasitosť: | 150 ml |
| Hmotnosť: | 150 g |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Upozornenia: | Avoid contact with eyes, skin and clothing., Keep out of the reach of children., Product may be harmful to the environment, do not dispose of in the regular trash. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
