EUROWET Stoma-Żel Mätová - zubná pasta a kefka pre psov a mačky - 50 mg
Kód: DLZEWEPIE0011Podrobný popis
EUROWET Stoma-Żel Mätová - zubná pasta a kefka pre psov a mačky - 50 mg| Kategória produktu | Zubná pasta |
| Bez cukru | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Bez gluténu | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Typ balenia | Rúra |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Ďalšie funkcie | Zubné, Bez obilnín, Bez lepku |
| Kategória | Pre psa, Pre mačky |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zlý dych, Zuby, Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa, Zníženie tvorby zubného kameňa |
| Forma | Tekuté |
| Hmotnosť | 50 g |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Care |
|---|---|
| EAN: | 5907785443617 |
| Kategória produktu: | Zubná pasta |
| Bez cukru: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Bez gluténu: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Typ balenia: | Rúra |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Zubné, Bez obilnín, Bez lepku |
| Kategória: | Pre psa, Pre mačky |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zlý dych, Zuby, Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa, Zníženie tvorby zubného kameňa |
| Forma: | Tekuté |
| Hmotnosť: | 50 g |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
