FRANCODEX Antiparasitic shampoo with dimethicone - šampón pre psa a mačku – 200ml
Kód: DLZFRXPIE0011Podrobný popis
FRANCODEX Antiparasitic shampoo with dimethicone - šampón pre psa a mačku – 200ml| Kategória produktu | Šampón |
| Typ balenia | Fľaša |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Kategória | Pre psa, Pre mačky |
| Vhodné pre tieto typy srsti zvierat | Všetky typy a dĺžky vlasov |
| Hmotnosť | 270 g |
| Hlasitosť | 250 ml |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Upozornenia | Product may be harmful to the environment, do not dispose of in the regular trash., Keep out of the reach of children., Do not allow contact with eyes or mucous membranes. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Care |
|---|---|
| EAN: | 3283021796184 |
| Kategória produktu: | Šampón |
| Typ balenia: | Fľaša |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Kategória: | Pre psa, Pre mačky |
| Vhodné pre tieto typy srsti zvierat: | Všetky typy a dĺžky vlasov |
| Hmotnosť: | 270 g |
| Hlasitosť: | 250 ml |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Upozornenia: | Product may be harmful to the environment, do not dispose of in the regular trash., Keep out of the reach of children., Do not allow contact with eyes or mucous membranes. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
