FRANCODEX Kečka a zubná pasta pre psa a mačku - 70 g
Kód: DLZFRXPIE0004Podrobný popis
FRANCODEX Kečka a zubná pasta pre psa a mačku - 70 g| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Sezónna ponuka | Leto s domácim miláčikom |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Bez gluténu | Áno |
| Ďalšie funkcie | Zubné |
| Kategória | Pre psa, Pre mačky |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Kategória produktu | Ústna hygiena |
| Forma | pasta |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Hmotnosť | 100 g |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Typ balenia | Rúra |
| Špecifické potreby zvieraťa | Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa, Zníženie tvorby zubného kameňa |
| Nastavte obsah | Zubná kefka a zubná pasta |
| Upozornenia | Dispose of in accordance with local hazardous waste regulations., Avoid contact with eyes and mucous membranes., Keep out of the reach of children. |
| Výstražné piktogramy | GHS07: Škodlivé |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Care |
|---|---|
| EAN: | 3283021791226 |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Sezónna ponuka: | Leto s domácim miláčikom |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Bez gluténu: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Zubné |
| Kategória: | Pre psa, Pre mačky |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Kategória produktu: | Ústna hygiena |
| Forma: | pasta |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Hmotnosť: | 100 g |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Typ balenia: | Rúra |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa, Zníženie tvorby zubného kameňa |
| Nastavte obsah: | Zubná kefka a zubná pasta |
| Upozornenia: | Dispose of in accordance with local hazardous waste regulations., Avoid contact with eyes and mucous membranes., Keep out of the reach of children. |
| Výstražné piktogramy: | GHS07: Škodlivé |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
