FRANCODEX - zubná pasta pre psa a mačku – 70g
Kód: DLZFRXPIE0012Podrobný popis
FRANCODEX - zubná pasta pre psa a mačku – 70g| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Kategória | Pre psa, Pre mačky |
| Typ balenia | Rúra |
| Špecifické potreby zvieraťa | Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa |
| Kategória produktu | Zubná pasta |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Hmotnosť | 70 g |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Product may be harmful to the environment, do not dispose of in the regular trash., Avoid contact with eyes, skin and clothing. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Care |
|---|---|
| EAN: | 3283021796177 |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Kategória: | Pre psa, Pre mačky |
| Typ balenia: | Rúra |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa |
| Kategória produktu: | Zubná pasta |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Hmotnosť: | 70 g |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Product may be harmful to the environment, do not dispose of in the regular trash., Avoid contact with eyes, skin and clothing. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
