FURminator - furminátor pre krátkosrsté mačky - M/L
Kód: DLZFUMSIG0033Podrobný popis
FURminator - furminátor pre krátkosrsté mačky - M/L| Vhodné pre tieto typy srsti zvierat | Krátke vlasy |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Mačacie plemeno | Britská mačka, Bengálska mačka |
| Kategória produktu | Furminátor |
| Kategória | Pre mačky |
| Sezónna ponuka | Leto s domácim miláčikom, Jarné stránky |
| Hmotnosť | 270 g |
| Upozornenia | Avoid contact with eyes and skin., Dispose of according to local regulations., Keep out of the reach of children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Care |
|---|---|
| EAN: | 4048422151326 |
| Vhodné pre tieto typy srsti zvierat: | Krátke vlasy |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Mačacie plemeno: | Britská mačka, Bengálska mačka |
| Kategória produktu: | Furminátor |
| Kategória: | Pre mačky |
| Sezónna ponuka: | Leto s domácim miláčikom, Jarné stránky |
| Hmotnosť: | 270 g |
| Upozornenia: | Avoid contact with eyes and skin., Dispose of according to local regulations., Keep out of the reach of children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
