FURminator - furminátor pre krátkosrsté mačky - S
Kód: DLZFUMSIG0031Podrobný popis
FURminator - furminátor pre krátkosrsté mačky - S| Mačacie plemeno | Britská mačka, Bengálska mačka, Malé plemeno mačky |
| Sezónna ponuka | Leto s domácim miláčikom, Jarné stránky |
| Kategória produktu | Furminátor |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Vhodné pre tieto typy srsti zvierat | Krátke vlasy |
| Vek domáceho zvieraťa | V každom veku |
| Kategória | Pre mačky |
| Hmotnosť | 200 g |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Dispose of according to local regulations., Avoid contact with eyes and skin. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Care |
|---|---|
| EAN: | 4048422151265 |
| Mačacie plemeno: | Britská mačka, Bengálska mačka, Malé plemeno mačky |
| Sezónna ponuka: | Leto s domácim miláčikom, Jarné stránky |
| Kategória produktu: | Furminátor |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Vhodné pre tieto typy srsti zvierat: | Krátke vlasy |
| Vek domáceho zvieraťa: | V každom veku |
| Kategória: | Pre mačky |
| Hmotnosť: | 200 g |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Dispose of according to local regulations., Avoid contact with eyes and skin. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
