FURminator - obojstranná kefa pre šteňatá a mačiatka
Kód: DLZFUMPIE0003Podrobný popis
FURminator - obojstranná kefa pre šteňatá a mačiatka| Materiál nožov | Nerezová oceľ |
| Vhodné pre tieto typy srsti zvierat | Všetky typy a dĺžky vlasov |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Hmotnosť | 115 g |
| Kategória | Pre psa, Pre mačky |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Sezónna ponuka | Leto s domácim miláčikom |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Kategória produktu | Furminátor |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Avoid contact with eyes, skin and clothing., Product may be harmful to the environment, do not dispose of in the regular trash. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Care |
|---|---|
| EAN: | 4048422190080 |
| Materiál nožov: | Nerezová oceľ |
| Vhodné pre tieto typy srsti zvierat: | Všetky typy a dĺžky vlasov |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Hmotnosť: | 115 g |
| Kategória: | Pre psa, Pre mačky |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Sezónna ponuka: | Leto s domácim miláčikom |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Kategória produktu: | Furminátor |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Avoid contact with eyes, skin and clothing., Product may be harmful to the environment, do not dispose of in the regular trash. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
