TRIXIE 2373 nožnice na starostlivosť o domáce zvieratá čierna, sivá
Kód: DLZTXEODP0001Podrobný popis
TRIXIE 2373 nožnice na starostlivosť o domáce zvieratá čierna, sivá| Množstvo | 1 |
| Materiál rúčky | Plast |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Kategória | Pre psa, Pre hlodavce, Pre mačky |
| Farba rukoväte | Čierna, Šedá |
| Farba | Čierna |
| Ďalšie informácie | Výrobok sa dodáva v náhodnom farebnom variante |
| Protikĺzavý úchop | Áno |
| Kategória produktu | Nožnice |
| Materiál nožov | Nerezová oceľ |
| Dĺžka | 80 mm |
| Upozornenia | Dispose of in accordance with local hazardous waste regulations., Avoid contact with eyes and mucous membranes., Keep out of the reach of children. |
| Výstražné piktogramy | GHS07: Škodlivé |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Care |
|---|---|
| EAN: | 4011905023731 |
| Množstvo: | 1 |
| Materiál rúčky: | Plast |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Kategória: | Pre psa, Pre hlodavce, Pre mačky |
| Farba rukoväte: | Čierna, Šedá |
| Farba: | Čierna |
| Ďalšie informácie: | Výrobok sa dodáva v náhodnom farebnom variante |
| Protikĺzavý úchop: | Áno |
| Kategória produktu: | Nožnice |
| Materiál nožov: | Nerezová oceľ |
| Dĺžka: | 80 mm |
| Upozornenia: | Dispose of in accordance with local hazardous waste regulations., Avoid contact with eyes and mucous membranes., Keep out of the reach of children. |
| Výstražné piktogramy: | GHS07: Škodlivé |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
