TRIXIE Dental-Care Čistiace obrúsky na zuby - 50 ks.
Kód: DLZTXEHIP0062Podrobný popis
TRIXIE Dental-Care Čistiace obrúsky na zuby - 50 ks.| Množstvo v balení | 50 kusov |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Kategória | Pre mačky, Pre králika, Pre psa, Pre hlodavce |
| Kategória produktu | Hygienické príslušenstvo |
| Hmotnosť | 300 g |
| Odporúča sa pre typ zvieraťa | Hlodavec, mačka, pes, králik |
| Typ zvieraťa | Mačka, pes, králik |
| Účinky na zdravie | Čisté zuby, svieži dych |
| Upozornenia | Dispose of in accordance with local hazardous waste regulations., Avoid contact with eyes and mucous membranes., Keep out of the reach of children. |
| Výstražné piktogramy | GHS07: Škodlivé |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Care |
|---|---|
| EAN: | 4011905293936 |
| Množstvo v balení: | 50 kusov |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Kategória: | Pre mačky, Pre králika, Pre psa, Pre hlodavce |
| Kategória produktu: | Hygienické príslušenstvo |
| Hmotnosť: | 300 g |
| Odporúča sa pre typ zvieraťa: | Hlodavec, mačka, pes, králik |
| Typ zvieraťa: | Mačka, pes, králik |
| Účinky na zdravie: | Čisté zuby, svieži dych |
| Upozornenia: | Dispose of in accordance with local hazardous waste regulations., Avoid contact with eyes and mucous membranes., Keep out of the reach of children. |
| Výstražné piktogramy: | GHS07: Škodlivé |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
