TRIXIE Výplach očí pre psy a mačky - 50 ml
Kód: DLZTXEHIP0024Podrobný popis
TRIXIE Výplach očí pre psy a mačky - 50 ml| Vhodné pre | Pes a mačka |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Kategória | Pre psa, Pre hlodavce, Pre mačky |
| Typ produktu | Výplach očí |
| Typ zvieraťa | Mačka, pes |
| Odporúča sa pre typ zvieraťa | Mačka pes |
| Kategória produktu | Kvapky |
| Hlasitosť | 50 l |
| Hmotnosť | 55 g |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Dispose of in accordance with local hazardous waste regulations., Avoid contact with eyes and mucous membranes. |
| Výstražné piktogramy | GHS07: Škodlivé |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Care |
|---|---|
| EAN: | 4011905025599 |
| Vhodné pre: | Pes a mačka |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Kategória: | Pre psa, Pre hlodavce, Pre mačky |
| Typ produktu: | Výplach očí |
| Typ zvieraťa: | Mačka, pes |
| Odporúča sa pre typ zvieraťa: | Mačka pes |
| Kategória produktu: | Kvapky |
| Hlasitosť: | 50 l |
| Hmotnosť: | 55 g |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Dispose of in accordance with local hazardous waste regulations., Avoid contact with eyes and mucous membranes. |
| Výstražné piktogramy: | GHS07: Škodlivé |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
