VETEXPERT Hair Loss Control Shampoo Short Hair - šampón pre psov a mačky – 250 ml
Kód: DLSVEEZWI0002Podrobný popis
VETEXPERT Hair Loss Control Shampoo Short Hair - šampón pre psov a mačky – 250 ml| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Efekt šampónu | Zníženie znečistenia, Posilnenie |
| Kategória | Pre psa, Pre mačky |
| Typ balenia | Fľaša |
| Vhodné pre tieto typy srsti zvierat | Dlhý kabát |
| Kategória produktu | Šampón |
| Hmotnosť | 270 g |
| Hlasitosť | 250 ml |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Avoid contact with eyes, skin and clothing., Product may be harmful to the environment, do not dispose of in the regular trash. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Care |
|---|---|
| EAN: | 5901891240856 |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Efekt šampónu: | Zníženie znečistenia, Posilnenie |
| Kategória: | Pre psa, Pre mačky |
| Typ balenia: | Fľaša |
| Vhodné pre tieto typy srsti zvierat: | Dlhý kabát |
| Kategória produktu: | Šampón |
| Hmotnosť: | 270 g |
| Hlasitosť: | 250 ml |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Avoid contact with eyes, skin and clothing., Product may be harmful to the environment, do not dispose of in the regular trash. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
