VETFOOD Maxi/Guard® Oral Cleansing Wipes - prípravok na hygienu ústnej dutiny pre psov a mačky
Kód: DLZVTFPIE0001Podrobný popis
VETFOOD Maxi/Guard® Oral Cleansing Wipes - prípravok na hygienu ústnej dutiny pre psov a mačky| Bez cukru | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Kategória | Pre mačky, Pre psa |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zuby, Zníženie tvorby zubného kameňa, Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa, Zlý dych |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Typ balenia | balíček |
| Hmotnosť | 150 g |
| Ďalšie funkcie | Zubné |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Ústna hygiena |
| Upozornenia | Do not dispose of in ordinary refuse; observe local regulations for the disposal of medical waste., Avoid contact with eyes, skin and clothing., Keep out of the reach of children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Care |
|---|---|
| EAN: | 5907368856605 |
| Bez cukru: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Kategória: | Pre mačky, Pre psa |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zuby, Zníženie tvorby zubného kameňa, Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa, Zlý dych |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Typ balenia: | balíček |
| Hmotnosť: | 150 g |
| Ďalšie funkcie: | Zubné |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Ústna hygiena |
| Upozornenia: | Do not dispose of in ordinary refuse; observe local regulations for the disposal of medical waste., Avoid contact with eyes, skin and clothing., Keep out of the reach of children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
