BOGAR Bogadent® Anti-plaque finger - nástavec na prst na odstraňovanie zubného povlaku – 2 ks
Kód: DLPBGAPIE0003Podrobný popis
BOGAR Bogadent® Anti-plaque finger - nástavec na prst na odstraňovanie zubného povlaku – 2 ks| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Typ balenia | Plastový obal |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zníženie tvorby zubného kameňa, Zuby, Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa |
| Hmotnosť | 120 g |
| Ďalšie funkcie | Zubné |
| Kategória | Pre psa |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória produktu | Ústna hygiena |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Upozornenia | Use before the expiry date., Store in a dry and cool place., Not intended for human consumption. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Care |
|---|---|
| EAN: | 7640118831252 |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Typ balenia: | Plastový obal |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zníženie tvorby zubného kameňa, Zuby, Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa |
| Hmotnosť: | 120 g |
| Ďalšie funkcie: | Zubné |
| Kategória: | Pre psa |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória produktu: | Ústna hygiena |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Upozornenia: | Use before the expiry date., Store in a dry and cool place., Not intended for human consumption. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
