DR LUCY Home 5 - kondicionér na srsť pre psov - 250 ml
Kód: DLPAC5PIE0004Podrobný popis
DR LUCY Home 5 - kondicionér na srsť pre psov - 250 ml| Vhodné pre tieto typy srsti zvierat | Všetky typy a dĺžky vlasov |
| Typ balenia | Fľaša |
| Kategória produktu | Kondicionér |
| Kategória | Pre psa |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Kondicionér efekt | Hydratačné, Regenerácia, Vyhladenie, Posilnenie |
| Hlasitosť | 250 ml |
| Hmotnosť | 270 g |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Do not allow contact with eyes or mucous membranes. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Care |
|---|---|
| EAN: | 5905857023170 |
| Vhodné pre tieto typy srsti zvierat: | Všetky typy a dĺžky vlasov |
| Typ balenia: | Fľaša |
| Kategória produktu: | Kondicionér |
| Kategória: | Pre psa |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Kondicionér efekt: | Hydratačné, Regenerácia, Vyhladenie, Posilnenie |
| Hlasitosť: | 250 ml |
| Hmotnosť: | 270 g |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Do not allow contact with eyes or mucous membranes. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
