DR LUCY Home 8 - tekutý prípravok na starostlivosť o uši pre psov - 100 ml
Kód: DLPAC5PIE0002Podrobný popis
DR LUCY Home 8 - tekutý prípravok na starostlivosť o uši pre psov - 100 ml| Efekt šampónu | Neutralizácia zápachu, Ošetrovanie |
| Typ balenia | Fľaša s aplikátorom |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Kategória produktu | Kvapky |
| Vhodné pre tieto typy srsti zvierat | Všetky typy a dĺžky vlasov |
| Kategória | Pre psa |
| Hlasitosť | 250 ml |
| Hmotnosť | 270 g |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Do not allow contact with eyes or mucous membranes. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Care |
|---|---|
| EAN: | 5905857023200 |
| Efekt šampónu: | Neutralizácia zápachu, Ošetrovanie |
| Typ balenia: | Fľaša s aplikátorom |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Kategória produktu: | Kvapky |
| Vhodné pre tieto typy srsti zvierat: | Všetky typy a dĺžky vlasov |
| Kategória: | Pre psa |
| Hlasitosť: | 250 ml |
| Hmotnosť: | 270 g |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Do not allow contact with eyes or mucous membranes. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
