DR LUCY Hypo C citlivá pokožka - kondicionér pre psov - 250 ml
Kód: DLPAC5PIE0027Podrobný popis
DR LUCY Hypo C citlivá pokožka - kondicionér pre psov - 250 ml| Vhodné pre tieto typy srsti zvierat | Silné a husté, Dlhý kabát, Hrubá srsť, Srsť šteniat, Dlhé vlasy, Čierny kabát, Svetlý plášť, Všetky typy a dĺžky vlasov, Biely plášť, Krátke vlasy, Stredne dlhý kabát, Dlhé a jemné vlasy, Hladká (krátka) srsť, Tmavý plášť, Hnedý kabát |
| Vek domáceho zvieraťa | V každom veku |
| Kategória | Pre psa |
| Typ balenia | Fľaša |
| Kategória produktu | Výrobky na starostlivosť |
| Efekt šampónu | Regenerácia, Posilnenie |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Hlasitosť | 250 ml |
| Hmotnosť | 270 g |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Do not allow contact with eyes or mucous membranes. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Care |
|---|---|
| EAN: | 5905857022135 |
| Vhodné pre tieto typy srsti zvierat: | Silné a husté, Dlhý kabát, Hrubá srsť, Srsť šteniat, Dlhé vlasy, Čierny kabát, Svetlý plášť, Všetky typy a dĺžky vlasov, Biely plášť, Krátke vlasy, Stredne dlhý kabát, Dlhé a jemné vlasy, Hladká (krátka) srsť, Tmavý plášť, Hnedý kabát |
| Vek domáceho zvieraťa: | V každom veku |
| Kategória: | Pre psa |
| Typ balenia: | Fľaša |
| Kategória produktu: | Výrobky na starostlivosť |
| Efekt šampónu: | Regenerácia, Posilnenie |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Hlasitosť: | 250 ml |
| Hmotnosť: | 270 g |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Do not allow contact with eyes or mucous membranes. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
