DR LUCY PRO FLUFFY ŠAMPÓN 250 ML PRE ZVÝŠENIE OBJEMU VLASOV
Kód: DLPDCYPIE0018Podrobný popis
DR LUCY PRO FLUFFY ŠAMPÓN 250 ML PRE ZVÝŠENIE OBJEMU VLASOV| Kategória | Pre psa |
| Efekt šampónu | Ošetrovanie, Zväčšenie objemu |
| Kategória produktu | Šampón |
| Vhodné pre tieto typy srsti zvierat | Krátke vlasy, Dlhé vlasy, Hrubá srsť |
| Typ balenia | Fľaša |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Hmotnosť | 250 g |
| Hlasitosť | 250 ml |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Do not allow contact with eyes or mucous membranes. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Care |
|---|---|
| EAN: | 5905857021220 |
| Kategória: | Pre psa |
| Efekt šampónu: | Ošetrovanie, Zväčšenie objemu |
| Kategória produktu: | Šampón |
| Vhodné pre tieto typy srsti zvierat: | Krátke vlasy, Dlhé vlasy, Hrubá srsť |
| Typ balenia: | Fľaša |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Hmotnosť: | 250 g |
| Hlasitosť: | 250 ml |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Do not allow contact with eyes or mucous membranes. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
