DR LUCY Shine Short hair - šampón pre psov - 250 ml
Kód: DLPAC5PIE0031Podrobný popis
DR LUCY Shine Short hair - šampón pre psov - 250 ml| Typ balenia | Fľaša |
| Vhodné pre tieto typy srsti zvierat | Krátke vlasy, Hladká (krátka) srsť |
| Kategória produktu | Šampón |
| Efekt šampónu | Regenerácia |
| Kategória | Pre psa |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Hmotnosť | 270 g |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Hlasitosť | 250 ml |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Do not allow contact with eyes or mucous membranes. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Care |
|---|---|
| EAN: | 5905857021329 |
| Typ balenia: | Fľaša |
| Vhodné pre tieto typy srsti zvierat: | Krátke vlasy, Hladká (krátka) srsť |
| Kategória produktu: | Šampón |
| Efekt šampónu: | Regenerácia |
| Kategória: | Pre psa |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Hmotnosť: | 270 g |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Hlasitosť: | 250 ml |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Do not allow contact with eyes or mucous membranes. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
