EUROWET Moisturising - šampón pre psov - 200ml
Kód: DLPEWEPIE0007Podrobný popis
EUROWET Moisturising - šampón pre psov - 200ml| Kategória | Pre psa |
| Efekt šampónu | Uľahčenie česania, Revitalizačný, Lesklý, Regenerácia, Ošetrovanie, Prestavba, Osviežujúce |
| Kategória produktu | Šampón |
| Vhodné pre tieto typy srsti zvierat | Všetky typy a dĺžky vlasov |
| Typ balenia | Fľaša |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Hlasitosť | 200 ml |
| Hmotnosť | 200 g |
| Upozornenia | Product may be harmful to the environment, do not dispose of in the regular trash., Avoid contact with eyes, skin and clothing., Keep out of the reach of children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Care |
|---|---|
| EAN: | 5907785442252 |
| Kategória: | Pre psa |
| Efekt šampónu: | Uľahčenie česania, Revitalizačný, Lesklý, Regenerácia, Ošetrovanie, Prestavba, Osviežujúce |
| Kategória produktu: | Šampón |
| Vhodné pre tieto typy srsti zvierat: | Všetky typy a dĺžky vlasov |
| Typ balenia: | Fľaša |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Hlasitosť: | 200 ml |
| Hmotnosť: | 200 g |
| Upozornenia: | Product may be harmful to the environment, do not dispose of in the regular trash., Avoid contact with eyes, skin and clothing., Keep out of the reach of children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
